کد خبر : 1176

تاریخ انتشار : 1396/01/27 13:50

عرب در نشست خبری مطرح کرد

برگزاری همایش «عزت ملی و کارآمدی اقتصادی» با حضور نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: همایش سیاسی این اتحادیه با عنوان «عزت ملی و کارآمدی اقتصادی» از پنجم تا هشتم اردیبهشت با حضور نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش جادنیوز وبه نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، علی عرب دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نشست خبری که ظهر امروز در دفتر این اتحادیه برگزار شد، گفت: همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با عنوان «عزت ملی و کارآمدی اقتصادی» از پنجم تا هشتم اردیبهشت به مدت چهار روز در تهران برگزار می‌شود. 

عرب تصریح کرد: در این همایش از همه کاندیداهای ریاست جمهوری از طیف‌های مختلف که خطوط قرمز را رعایت می‌کنند دعوت می‌کنیم تا در جمع دانشجویان حاضر شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه امروز بزرگترین مشکل کشور و مردم موضوع اقتصادی و معیشتی است یکی از محورهایی که در این همایش دنبال می‌کنیم بحث اقتصاد است.

این فعال دانشجویی تأکید کرد: در این همایش در حدود 600 نفر از اعضای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان شرکت خواهند کرد و کاندیداها به صورت جداگانه برنامه‌های خود را ارائه خواهند کرد و به سوالات دانشجویان پاسخ خواهند داد. 

وی از برگزاری مجمع اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در حاشیه این همایش خبر داد و گفت: در این مجمع، در رابطه با این موضوع که اتحادیه در انتخابات ریاست‌جمهوری از چه گزینه‌ای حمایت می‌کند تصمیم‌گیری می‌شود و در روز آخر نیز این مسئله را در یک نشست خبری اعلام خواهیم کرد. 

عرب در خاتمه گفت: به احتمال زیاد این همایش در دانشگاه شهیدبهشتی برگزار خواهد شد و در این رابطه اقدامات ابتدایی انجام شده است.

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1