کدخبر - 26581398/01/25 11:17
مهدی‌پور:

غیبت دانشجویان جهادی حاضر در مناطق سیل‌زده موجه محسوب شود

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای خطاب به وزرای علوم و بهداشت و روسای دانشگاه‌های آزاد و فرهنگیان خواستار موجه شدن غیبت دانشجویان حاضر در اردو‌های جهادی در طول امدادرسانی در مناطق سیل‌زده شدند.
به گزارش گروه دانشگاه جادنیوز ، محمد امین مهدی پور، دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه ای خطاب به وزرای علوم و بهداشت و روسای دانشگاه های آزاد و فرهنگیان خواستار موجه شدن غیبت دانشجویان حاضر در اردوهای جهادی در طول امدادرسانی در مناطق سیل‌زده شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر منصور غلامی
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

جناب آقای دكترسعید نمکی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

جناب آقای دکتر محمدمهدی طهرانچی
ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی

جناب آقای دکتر حسین خنیفر
ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان

«وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَالأنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ؛»
«و قطعاً شما را به چیزى از قبیلِ ترس و گرسنگى، و کاهشى در اموال و جانها و محصولات مى‏آزماییم و مژده ده شکیبایان و صابران را.»

با عرض سلام و احترام؛
ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی و همکارانتان به استحضار می‌رساند وقوع سیل مخرب در تعداد قابل توجهی از استان‌های کشور و وارد آمدن خسارات جانی و مالی بر مردم شریف آن مناطق نیازمند امدادرسانی و رفع خسارات آن‌هم در اسرع وقت می‌باشد؛ لذا با توجه به تعدد نیروهای داوطلب دانشجویی جهت امدادرسانی به هموطنان در قالب گروه‌های جهادی دانشجویی از جنابعالی خواهشمندیم در راستای تسهیل حضور حداکثری دانشجویان داوطلب و خدمات رسانی در مناطق سیل‌زده، دستورالعملی به دانشگاه‌ها ارسال شود تا غیبت دانشجویان حاضر در اردوهای جهادی در طول امدادرسانی در مناطق سیل‌زده «موجه» محسوب گردد.
 
همچنین امکانات موجود در دانشگاه‌های نزدیک به مناطق سیل زده از جمله ظرفیت‌هایی‌ می‌باشد که به نظر می‌رسد این روزها مغفول مانده است. ان‌شاءالله تدابیری اندیشیده شود که بار دیگر دانشگاه و دانشگاهیان مرهمی بر آلام مردم آسیب‌دیده کشور باشند.
پیشاپیش از بذل توجه حضرتعالی سپاسگزاریم.

واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید