• بازهم بی‌مهری نسبت به تشکل‌های انقلابی دانشگاه کاشان/ این بار توسط حراست دانشگاه بازهم بی‌مهری نسبت به تشکل‌های انقلابی دانشگاه کاشان/ این بار توسط حراست دانشگاه

  در ادامه روند سختگیری و سنگ‌اندازی در برنامه‌های تشکل‌های انقلابی دانشگاه کاشان، متاسفانه این بار مشاهده شده که پوستر نمایشگاه و برنامه‌های بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشگاه کاشان علی رغم کسب مجوز از هیات نظارت و داشتن مهر تاییدیه درج تبلیغات از مدیریت فرهنگی دانشگاه، توسط نیروهای حراست دانشگاه جمع‌آوری و امحا شد.

 • مردم انقلابی و شهیدپرور ایران از جنس مردم کوفه نیستند مردم انقلابی و شهیدپرور ایران از جنس مردم کوفه نیستند

  عضو فعال کمیسیون سیاسی جاد کاشان گفت: روحانی بداند مردم انقلابی و شهیدپرور ایران از جنس مردم کوفه نیستند که از حمله دشمن بترسند و واقعیت‌ها و مشکلات دولتشان را نبینند.

 • دست و پای تشکل‌های انقلابی بسته است دست و پای تشکل‌های انقلابی بسته است

  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کاشان گفت: مگر می‌شود در دانشگاهی، چهار تشکل سیاسی باشد و جدای از بسیج، دو تا از این تشکل‌ها صاحب اتحادیه باشند و درصد فعالیت سیاسی در دانشگاه، دو درصد باشد؟ مشخص است که دست و پای تشکل‌ها، بویژه تشکل‌های انقلابی، بسته است.

 • قدم زدن با شیطان بزرگ در کجای استکبارستیزی تعریف می‌شود؟ قدم زدن با شیطان بزرگ در کجای استکبارستیزی تعریف می‌شود؟

  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کاشان گفت: وقتی شعار ما تعامل با جهان است و منظورمان از دنیا، کشور مستکبری مثل آمریکا، چگونه می‌توانیم اسم استکبارستیزی را بیاوریم؟ قدم زدن با شیطان بزرگ و رفتارهایی از این دست، در کجای استکبارستیزی تعریف می‌شود؟

آخرین مطالب

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1