کدخبر - 10061394/09/20 19:05
نفیسه نژاد حسینی

بی وفایی سگان امروزی

گروه­های تکفیری با تغذیه­شدن از راه دلارهای آمریکایی و سعودی و مجهزشدن به ادوات نظامی، با اعمال جنایتکارانه و بی­رحمانه­ی خود در کشورهایی هم­چون سوریه و عراق، سعی در مخدوش ساختن چهره­ی اسلام ناب را دارند.

در سال­های اخیر شاهد حضور جریان­های تکفیری در برخی کشورهای اسلامی هستیم. افرادی که سعی در تحقق اهداف ضد اسلامی و مستکبرانه­ی آمریکا و صهیونیست دارند.

گروه­های تکفیری با تغذیه­شدن از راه دلارهای آمریکایی و سعودی و مجهزشدن به ادوات نظامی، با اعمال جنایتکارانه و بی­رحمانه­ی خود در کشورهایی هم­چون سوریه و عراق، سعی در مخدوش ساختن چهره­ی اسلام ناب را دارند.

جنگ­ افروزی و کشتن هزاران انسان بی­گناه بر هیچ جویای حقیقتی پوشیده نیست. این به ظاهر مسلمانان با عقاید افراطی خود و با یک ندای الله­اکبر دست به فجیع­ترین جنایات می­زنند. آن­ها به دنبال تحقق اسلامی هستند که تنها خود قبول دارند و زاییده­ی اتاق فکر کشورهای غربی و رژیم غاصب صهیونیستی است. همان­هایی که به این نتیجه رسیدند که اسلام را جز با اسلام نمی­توان از بین برد.

شاید آن روزی که این نقشه­ ها برای منحرف­کردن ذهن مسلمانان از مظلومیت مردم فلسطین و لبنان طراحی می­شد، مستکبران فکرش را هم نمی­کردند که تربیت و تجهیز این سگ­های بی­وفا، روزی دامن­گیر خودشان شود و مجبور شوند برای مقابله با حملات تروریستی­شان هزینه­های گزافی را بپردازند.

در حال حاضر فرانسه و دیگر کشورهای حامی تروریست و داعش دچار شک بزرگی شده­اند چرا که دست پروردگانشان نمک خوردند و نمکدان شکستند.

آمریکا و هم­پیمانانش که از حضور این نیروهای تکفیری در سرزمین­های اسلامی دفاع و در برابر ظالمانه­ترین رفتارهایشان سکوت می­کردند، اکنون که نوبت به خودشان رسیده و دود این جنگ در چشمشان رفته، دست از حمایت­های خود برداشته­اند و ناامنی­های پاریس را محکوم می­کنند. البته در پشت پرده­ی این کناره­گیری از حمایت­ها ردی از دست­های استکبار که آلوده به خون مسلمانان بی­گناه است، دیده می­شود.

بازگشت داعش به دامان مادرش مسئله­ای بود که امام خامنه­ای در سال 93 آن را تصریح کردند: « برخی کشورهای غربی و منطقه متوجه خطری که گروه­های تکفیری، در آینده، برای خود آن­ها ایجاد خواهد کرد نیستند و هم­چنان در حال حمایت از این گروه­ها هستند. اما در آینده­ای نه چندان دور این گروه­ها بلای جان همان کشورها خواهند شد و در نهایت مجبور خواهند بود که با هزینه­ی زیاد آنها را از بین ببرند».

نفیسه نژاد حسینی- دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید