کدخبر - 10581395/10/09 00:20

کاروان دانشجویی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برای روایت فتنه به قم رسید

مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران گفت: کاروان دانشجویی روایت فتنه، باحضور راویان و شاهدان عینی، در ایام سالگرد حماسه‌ و یوم‌الله 9 دی، پنجشنبه در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

به گزارش جادنیوز، وحید ولی اللهی مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: کاروان دانشجویی روایت فتنه، که چندین بار توسط جامعه اسلامی دانشجویان در تهران به روایت فتنه 88 پرداخته است این بار با حضور راویان و شاهدان عینی، در ایام سالگرد حماسه‌ و یوم‌الله نه دی، پنجشنبه  9 دی‌ماه در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

وی افزود: این کاروان، یادمان شهید راه روشنگری و راوی مقاومت هسته ای، شیخ مهدی مطلبی و با شعار « بت گر باقی ست» حرکت خود را از ساعت 7:30 صبح شروع خواهد کرد.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: فلسفه‌ برگزاری این کاروان دانشجویی پاسخ به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری درباره بصیرت‌افزایی و لزوم آشنایی دانشجویان با مقاطع و وقایع مهم انقلاب اسلامی و هم چنین خطر تحریف و فراموشی این وقایع است.

ولی اللهی ادامه داد: در این کاروان سعی داریم روایت فتنه سال 88 و مقاطع مهم انقلاب اسلامی را برای دانشجویان از زبان شاهدان عینی و تحلیل‌گران مسائل سیاسی و اجتماعی، با حضور در مواقف تعیین شده، تبیین کنیم.

وی تصریح کرد: بر همین اساس 8 نقطه از شهر قم که به شکل‌های گوناگون در فتنه های مختلف درگیر بودند را انتخاب کردیم و در این مکان‌ها ابعاد گوناگون فتنه 88 و فتنه های تعلیق، تکفیر و فتنه های دیگر را برای دانشجویان روایت می‌کنیم.

مسئول تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران در خاتمه گفت: اولین کاروان دانشجویی روایت فتنه (محور قم)، با همکاری جمعی از تشکل های دانشجویی و با حمایت معنوی مدرسه‌ شیعی وتر قم برگزار می‌شود.

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید