کدخبر - 10601395/10/09 00:27
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در بیانیه نهم دی‌ماه:

انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کرد با استقامت در برابر ظلم ملت‌ها از چنگال مستکبران نجات می‌یابند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران به مناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه‌ای را صادر و تاکید کرد: انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کرد با استقامت در برابر ظلم ملت‌ها از چنگال مستکبران نجات می‌یابند.

به گزارش جادنیوز، به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران به مناسبت یوم الله 9 دی صادر شد.

در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی که با بیداری باطن مردم مسلمان ایران به پیروزی نهایی رسید، به تمام جهان ثابت کرد که با استقامت و پایداری در برابر ظلم می توان ملتی را از چنگال مستکبران جهان نجات داد. این انقلاب، زنگ خطری برای دشمنان اسلام و مخالفان آزادی و استقلال ملت‌ها به صدا در آورد و برای اینکه بتوانند سایه ترس را بر ملت‌های دیگر حفظ کنند، مسیر انقلاب را از ابتدای شکل گیری تا به حال در فراز و نشیب‌های زیادی قرار دادند و همواره با طراحی نقشه‌های مختلف و فتنه‌های متعدد در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران برآمدند که البته به لطف الهی، ملت بصیر و آگاه از سد این موانع عبور کرده‌اند.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در این بیانیه اعلام کرد: دشمنان کوردل و خبیث از این اصل غافل بودند که این انقلاب، موید حضرت ولیعصر (عج) بوده و هست و از زعامت رهبری با کفایت و با تدبیر با پشتوانه اسلام و قرآن و عنایات خاصه خداوند و ائمه اطهار (ع) برخوردار است. آن‌ها که آگاه از قدرت نامتناهی الهی در قالب اصل ولایت فقیه شدند، دست به سلاح‌های اصغر و اکبر بردند تا بتوانند مردم را از این اصل و پشتیبانی از آن جدا کنند ولی این معیت الهی بود که در بطن انقلاب و رهبری انقلاب، به کمک مردم آمد و توانستند بر تمام قدرت‌های فاسد جهانی غلبه کنند و این غلبه و چیرگی، تا زمانی که مردم پشتیبان ولایت فقیه بوده، وجود داشته و دارد.

در این بیانیه آمده است: اما شیطان بزرگ و ایادی آن، این بار در چهره برخی اهل نفاق داخلی ظاهر شد و تلاش کرد تا با استفاده از کلیدواژه دروغین تقلب و تحمیل نظرات برخی چهره‌های موجه نظام، احساسات مردم را تحریک کند و با درآمیختن حق و باطل، فتنه ای بزرگتر از فتنه های قبلی راه اندازی کند و بتوانند تفکرات نجس خود را در سست کردن پایه‌های اعتقادی و انقلابی مردم جلا بخشیده و تطهیر کنند.

در این بیانیه عنوان شده است: در این جریان دردناک که دشمنان خارجی و بازوان داخلیشان به راه انداختند، برخی خواص در دو دسته سعی در سو استفاده از جریان منحوس به راه افتاده فتنه سبز داشتند. جریانی که اعتقادات و مقدسات مردم و جمهوری اسلامی را نشانه رفته بود. عده‌ای به صورت علنی با حمایت گروه‌های مخالف نظام خارج از کشور به آشوب‌گری و فتنه‌گری پرداختند و عده‌ای دیگر با سکوت خود در قبال حمایت بیگانه‌ها و عدم روشن کردن نسبت خود با این جریان، مهر تایید بر قانون گریزی و آشوب‌گری مجریان داخلی فتنه زدند. مسئولان بدانند، مرزبندی صریح با دشمن خارجی و منافق و برانداز داخلی، لازمه انقلابی‌گری است.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در این بیانیه آورده است: این سعی بیهوده با سد بزرگ بصیرت همراه با عشق مردم انقلابی ایران اسلامی برخورد کرد و امت اسلام دوباره با لبیک به ضمیر آگاه، روح دینی و تفکر انقلابی خود، تمامی نقشه‌های طراحی شده دشمنان خارجی و اجرا شده منافقان داخلی را نقش بر آب کردند و در حرکتی بی نظیر و پایدار که تجلی آگاهی عملی همراه با عقلانیت و فهم دینی، دشمن شناسی، شناخت موقعیت در لحظه لازم، انسجام و وحدت ملی و اقدام و فداکاری به موقع بود، حماسه عظیم 9دی88 را به وجود آوردند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این برگ از تاریخ انقلاب اسلامی و این حرکت آگاهانه مردم، شلیکی به پیکره شیطان بزرگ بود و مردم دوباره این کلام گوهربار رهبر کبیر انقلاب اسلامی را یادآوری کردند که اگر شما بخوابید، دشمن چرت هم نمی‌زند و نشان دادند که این امت همواره با پشتیبانی ولایت فقیه بیدار است و نمی‌گذارد انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در این بیانیه با بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد که جمهوری اسلامی برای فتح قله‌ها روزهایی سخت در پیش دارد، روزهایی که برای گذر از لحظات سخت و نفس گیر آن باید به اسلحه صبر و بصیرت در تبعیت از ولایت مجهز بود.

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید