کد خبر : 1072

تاریخ انتشار : 1395/10/04 01:13

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه هنر اصفهان عنوان کرد:

ما با جشن یلدا مخالف نیستیم؛ اما طبق قانون و عرف

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه هنر اصفهان گفت: برگزاری جشن‌های ضد ارزشی در دانشگاه‌ها چه معنایی دارد، آیا تنها مشکل دانشگاه‌های ما برگزاری جشن است، ما با جشن یلدا مخالف نیستیم؛ اما جشنی با قانون و عرف دانشگاه و محیط دانشجویی.

به گزارش جادنیوز، کنگازیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، طبق فرمایشات رهبری اگر بخواهیم به خیال خودمان برای نشاط بخشیدن به محیط دانشجویی و دانشگاه کنسرت های موسیقی و جشن هایی همچون جشن شب یلدا دانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه هنر را تشدید کنیم، جزو غلط ترین کارهاست.

 وی افزود: امروزه شاهد شبیخون فرهنگی به دانشگاه ها و محیط دانشجویی از طریق دشمنان هستیم؛ باید بررسی شود مجوز جشن هایی از جمله جشن شب یلدا دانشکده هنرهای تجسمی را چه کسانی صادر کرده اند و مقصر اصلی چه کسی است که در مسیر خیانت به دانشگاه و دانشجو قدم برداشته است.

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه هنر اصفهان با بیان اینکه دانشگاه مهد تربیت چمران ها و شهریاری هاست، گفت: عدم نظارت در دانشگاه توسط مسئولان باعث نابودی دانشگاه و سوء ظن به دانشگاه می شود. 

کنگازیان با بیان اینکه دانشگاه مرکز تربیت، پرورش و انجام فعالیت های فرهنگی است، بیان داشت: برگزاری جشن هایی ضد ارزش در دانشگاه ها چه معنایی دارد، آیا تنها مشکل دانشگاه های ما برگزاری جشن است، ما با جشن یلدا مخالف نیستیم؛ اما جشنی با قانون و عرف دانشگاه و محیط دانشجویی.

وی خاطرنشان کرد: باید دراین خصوص از مسئولین مطالبه کرد؛ و این مراسم ضد فرهنگی در دانشگاه باید محکوم شود.

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1