کد خبر : 1117

تاریخ انتشار : 1395/11/03 23:24

تسلیت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) در پی حادثه پلاسکو

تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در پی حادثه ساختمان پلاسکو پیام تقدیر و تسلیت صادر کرد.

به گزارش جادنیوز، به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در پی حادثه ساختمان پلاسکو  پیام تقدیر و تسلیت صادر کرد.متن پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم
 
"مَنْ قَتَلَ نَفْسَا بِغَیرِ نَفْسٍ أوفَسادٍ فِی الأَرضِ فَکانَّما قَتَلَ النَّاسَ جمیعاً وَ مَنْ أَحْیاها فَکأَنَّما اَحیا النَّاسَ جمیعاً " مائده /۳۲

    (هر کس، انسانی را بدون ارتکاب قتل یافساد در روی زمین بکشد، چنان است که گویی همه انسان ها را کشته، و هر کس. انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است.)

 
خبر خسارت دیدن جمعی از مردم ایران عزیز، به خودی خود ناگوار بود و از آن ناگوار تر حادثه ای بود که سبب به خطر افتادن آتش نشانان دلیر فرزندان این خاک مقدس بود.

 

بنابراین با ابراز تاسف از پیش آمد چنین سانحه ای، اقدام متحورانه و شجاعانه فرزندان این آب و خاک را ارج می نهیم و در حافظه خود بخاطر می سپاریم که این خاک، همواره با الطاف خاصه حضرت صاحب الامر_اروحنا له الفداء_ توسط اینچنین شیرمردانی از گزند هر حادثه ای مصون می ماند.

در این اثناء از عموم ملت ایران تقاضا می شود، از دامن زدن به بحث های فرقه ای و جناحی بپرهیزند و اجازه ندهند سیاست بازی نگارگر اقدام شجاعانه این «جهان پهلوانان» شود، چه آنکه پهلوان ها هرگز در قاب دسته و گروه و جناح سیاسی نمی گنجند. همچنین از عموم سیاست بازان تقاضا می شود پس از تهیه عکس های با مقاصد خاص، با ترک محل، سبب آسایش خاطر زحمت کشان و روح شهدا شوند

در پایان قلباً از اقدامات تمامی زحمت کشانِ مامورین امدادی و امنیتی قدردانی می کنیم و پرکشیدن شهدای پر افتخارِ حادثه دلخراش «پلاسکو» را خدمت خانواده این عزیزان، مقام معظم رهبری و حضرت ولیعصر _ ارواحنا له الفداء_ تسلیت و تبریک عرض می کنیم.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1