کدخبر - 11311395/12/02 21:57
مسئول تشكيلات جامعه‌ اسلامي دانشكده ادبيات دانشگاه تهران گفت:

فراکسیون امید پایبند شعارهای انتخاباتی خود باشد/ به جای ارائه طرح دوفوریتی به فکر مشکلات مردم خوزست

مسئول تشكيلات جامعه‌ اسلامي دانشكده ادبيات دانشگاه تهران گفت: حداقل انتظاری که از فراکسیون امید می‌رفت آن بود که به شعارهای انتخاباتی خود پایبند بوده و در آستانه‌ سال نو، بهبود وضعیت اقتصادی مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند.

به گزارش جادنیوز،صبا عبداللهي، مسئول تشكيلات جامعه‌ اسلامي دانشجويان دانشكده ادبيات دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به طرح دو فوریتی نمایندگان مجلس در خصوص امنیت سخنرانی ها بیان کرد: در شرایطی طرح موسوم به تامین امنیت برگزاری مراسم رسمی، عرفی و معمولی از جانب فراکسیون امید مطرح شده که مردم استان خوزستان همچنان از کم ترین امکانات برای نجات از بحران زیست محیطی محروم هستند؛ طرحی که مصونیت آن‌ها در گریز از پاسخگویی به مردم را تضمین می کند.

 

وی افزود: حداقل انتظاری که از این فراکسیون می‌رفت، آن بود که به شعار های انتخاباتی خود پایبند باشد و در آستانه‌ سال نو، بهبود وضعیت اقتصادی مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند.

 

مسئول تشكيلات جامعه‌ اسلامي دانشجويان دانشكده ادبيات دانشگاه تهران در پایان خاطرنشان کرد: ارائه‌ چنین طرحی با ادعاهای این فراکسیون کاملا در تعارض است و سلب اعتماد ملت و ناامیدی مردم از فراکسیون امید را در پی خواهد داشت. جریانی که بنا ندارد رویه‌ای مطابق شعار های خود در پیش گیرد، ناگزیر است در پی تعیین مجازات برای منتقدین و سوال کنندگان باشد.

 

عبداللهي گفت: امید است آحاد نمایندگان ضمن در اولویت قرار دادن امور مهم و ضروری کشور، از مطرح شدن نظایر چنین طرحی در خانه ملت جلو گیری به عمل آورند.

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید