کد خبر : 1198

تاریخ انتشار : 1396/02/08 23:30

خاکباز در نشست اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

صداقت از خصوصیات بارز حجت‌الاسلام رئیسی است/ دولتی که وزرایش کاسبند نمی‌تواند جلوی قاچاق کالا را بگی

رئیس ستاد مردمی خادم ملت، با بیان اینکه صداقت از خصوصیات بارز حجت‌الاسلام رئیسی است، گفت: وی به هیچ وجه چیزی را که اعتقاد نداشته باشد به زبان نمی‌آورد.

به گزارش جادنیوز وبه نقل از خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، میثم خاکباز رئیس ستاد مردمی (خادم ملت) در نشست سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در پاسخ به این سؤال که چرا باید برای رئیسی کار کنیم و به وی رأی بدهیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیش از سه دهه است که در سطح کلان کشور مدیریت کرده و از 20 سالگی دوران مدیریتش را آغاز کرده است و فقط سه حکم از امام (ره) دارد این نشان می‌دهد حجت‌الاسلام رئیسی مورد اعتماد امام و انقلابیون بوده و بارها گره‌های بزرگی را به دستور امام باز کرده است. 

وی در ادامه با اشاره به عملکرد مثبت حجت‌الاسلام رئیسی در دوران مدیریتش، گفت: قبل از اینکه حجت‌الاسلام رئیسی مسئولیت تولیت آستان قدس را بر عهده بگیرد از آستان قدس یک بخش عظیم و بزرگ ساخته بودند ولی امروز می‌گویند مدیریت آستان قدس چیزی نیست که بتوان به آن اکتفا کرد. حجت‌الاسلام رئیسی در مدتی که در آستان مسئولیت داشته مورد احترام و محبوبیت مردم و محرومان قرار گرفته و طوری عمل کرده که نشان داده می‌تواند مدیریت کشور را بر عهده بگیرد.

خاکباز در ادامه در رابطه با شعارهای انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی، تصریح کرد: صداقت از خصوصیات بارز حجت‌الاسلام رئیسی است و اگر به چیزی اعتقاد نداشته باشد به هیچ وجه آن را بر زبان نمی‌آورد. در خصوص وعده‌هایی هم که داده شده کار کارشناسی انجام گرفته و بر اساس آن وعده داده شده است.

این فعال سیاسی یادآور شد: امروز تولید در کشور خوابیده است و این مسأله به دلیل قاچاق کالا و واردات بیش از حد صورت گرفته است.

وی گفت: اگر جلوی قاچاق کالا و واردات گرفته شود بسیاری از مشکلات اشتغال و تولید حل خواهد شد ولی وقتی وزرای یک دولت کاسب هستند و وزیری که ثروتش 2 تا 3 میلیارد است چگونه می‌‌تواند جلوی قاچاق کالا و واردات را بگیرد.

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1