کدخبر - 12211396/01/15 20:36

دعوت جاد زنجان از رئیسی برای حضور در انتخابات

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان به همراه ۵۹ دفتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای خواستار کاندیداتوری حجت‌الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری شدند. ...

به گزارش جادنیوز وبه نقل از گروه دانشگاه زنجان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان به همراه ۵۹ دفتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه ای خواستار کاندیداتوری حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری شدند.

 

دفاتر ۶۰ گانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای از حجت‌الاسلام رئیسی دعوت کردند تا با حضور خود به‌عنوان فردی مومن و انقلابی در عرصه انتخابات دولت دوازدهم گام‌های مستحکمی در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی بردارد.

 

در این نامه آمده است:

 

 اکنون شرایط زمانه به گونه‌ای‌ است که در سطح مدیریت کشورمان حضور نیروهای مومن، انقلابی و متعهد بیش از پیش احساس می‌شود چرا که در برهه کنونی نباید مسئله معیشت و اشتغال مردم درگیر بازی‌های سیاسی گردد آن هم در بین بازی کسانی که چشم خود بر جوانان داخل و شعار ما می‌توانیم بسته‌اند و دغدغه‌ای جز کدخدا و امثال آن ندارند.

 

به همین دلیل حضور نیروهای مومن، معتقد و متعهد در عرصه‌های مدیریت کلان کشور بیش از پیش احساس می‌شود تا به جای کدخدا، خدا را محور قرار داده و به درد مظلومان و محرومان برسد.

 

دفاتر بزرگترین تشکل دانشجویی کشور با درک شرایط حساس منطقه و حمله سیاسی – اقتصادی دشمنان کشور عزیزمان فهمیده‌اند که پافشاری بر اصول و آرمان‌ها، اقتدار ایران اسلامی را رقم خواهد زد و در این برهه حساس و خطی، انقلاب اسلامی بیش از پیش نیازمند حضور فعال و انقلابی است که تحت هدایت‌ها و زعامت ولی امر مسلمین آیت الله خامنه‌ای جهت پیمودن مسیر دست یابی و نیل به اهداف متعالی انقلاب اسلامی باشد.

 

عزتمندی ملت شریف ایران در گرو تفکر و فعالیت انقلابی است. لذا این تشکل دانشجویی انقلابی از حضرتعالی به عنوان فردی مومن و انقلابی دعوت به عمل می‌آورد تا با حضورتان در عرصه انتخابات دولت دوازدهم گام‌های مستحکمی در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی برداشته شود.

 

امید که با عنایات خداوند متعال نیروهای انقلابی همیشه موفق بوده و با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) آن را به هدف نهایی خود که ظهور حضرت ولیعصر (عج) می‌باشد، سوق دهند.

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید