کدخبر - 12711396/02/25 09:31

بازهم بی‌مهری نسبت به تشکل‌های انقلابی دانشگاه کاشان/ این بار توسط حراست دانشگاه

در ادامه روند سختگیری و سنگ‌اندازی در برنامه‌های تشکل‌های انقلابی دانشگاه کاشان، متاسفانه این بار مشاهده شده که پوستر نمایشگاه و برنامه‌های بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشگاه کاشان علی رغم کسب مجوز از هیات نظارت و داشتن مهر تاییدیه درج تبلیغات از مدیریت فرهنگی دانشگاه، توسط نیروهای حراست دانشگاه جمع‌آوری و امحا شد.

به گزارش جادنیوز وبه نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در ادامه روند سختگیری و سنگ اندازی در برنامه های تشکل های انقلابی دانشگاه کاشان، متاسفانه این بار مشاهده شده که پوستر نمایشگاه و برنامه های بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشگاه کاشان علی رغم کسب مجوز از هیات نظارت و داشتن مهر تاییدیه ی درج تبلیغات از مدیریت فرهنگی دانشگاه، توسط نیروهای حراست دانشگاه جمع آوری و امحا شد.

 

این برخورد تبعیض آمیز در حالی اتفاق افتاده است که پوسترهای تبلیغاتی کاندیداهای هم اندیش با مسئولین دانشگاه، در هفته های گذشته بدون داشتن مجوز و به صورت عمده در سطح دانشگاه نصب شده بود.

 

همچنین لازم به ذکر است، در ماه های گذشته بارها تعرض به اموال و تابلوهای تشکل های انقلابی دانشگاه کاشان از سوی افراد ناشناس مشاهده شده است.


نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید