کدخبر - 12991396/09/09 08:22
راثی‌نصیری در گفت‌و‌گو با فارس مطرح کرد

برگزاری دوره تشکیلاتی خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در تهران

مسئول واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دوره تشکیلاتی خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نهم و دهم آذر در تهران برگزار خواهد شد.

محدثه راثی‌نصیری مسئول واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: دوره تشکیلاتی خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با حضور خواهران دفاتر این اتحادیه دانشجویی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ما در واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با هدف ارتقای بینش تشکیلاتی و سیاسی خواهران دفاتر دانشگاهی تصمیم گرفتیم این دوره تشکیلاتی را برگزار کنیم.

راثی‌نصیری تصریح کرد: این دوره در تاریخ نهم و دهم آذر ماه به مدت دو روز در تهران دفتر مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار خواهد شد. یعنی این دوره از صبح روز پنجشنبه نهم آذر آغاز و شامگاه روز جمعه به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: مخاطبین این دوره اعضای خواهران دفاتر کل کشور هستند و در طی دوره مباحثی با موضوعات تشکیلاتی، سیاسی و فرهنگی توسط اساتید مجرب که عموما از ادوار جامعه اسلامی هستند، ارائه خواهد شد.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: علاوه بر ارائه مباحث توسط اساتید این گردهمایی فرصتی است که خواهران دفاتر در مورد مباحث سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور به بحث و تبادل نظر بپردازند و با بهرگیری از دیدگاه‌ها، تحلیل‌ها و تجربیات همدیگر به بهبود روند فعالیت در سطح دانشگاه‌ها کمک کنند.


واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید