کد خبر : 1308

تاریخ انتشار : 1396/09/11 19:37

توسط اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان صورت گرفت

راه‌اندازی پویش دانشجویی با هدف رساندن صدا و دغدغه‌های دانشجویان به رئیس‌جمهور

قائم مقام روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: پویش دانشجویی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با هدف رساندن صدا و دغدغه‌های دانشجویان سراسر کشور به رئیس جمهور راه‌اندازی شد و به مدت یک ماه فعالیت خواهد کرد.

محمد زادمهر قائم مقام واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: همه ساله اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و دفاتر سراسر کشور به مناسبت روز دانشجو برنامه‌های مختلفی از جمله همایش، تریبون آزاد و برنامه‌های مختلف دیگری را برگزار می‌کنند. امسال هم مطابق رسم سال‌های گذشته تصمیم به اجرای برنامه های 16 آذر گرفتیم و پس از بررسی‌ها طرح پویش دانشجویی ارائه شد.

وی افزود: در جلسات روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان پس از بحث و بررسی جنبه‌های فنی و اجرایی کار و با جمع بندی کمیسیون روابط عمومی فرآیند اجرایی « پویش دانشجویی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان» با طرح سوال «اگر شما سخنران 16 آذر در حضور رئیس جمهور بودید چه سوال‌هایی از وی می پرسیدید؟» آغاز شد.

زادمهر تصریح کرد: پویش دانشجویی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با هدف رساندن صدا و دغدغه‌های دانشجویان سراسر کشور راه‌اندازی شد و به مدت یک ماه فعالیت خواهد کرد. 

وی گفت: دانشجویان و فعالان تشکل‌های دانشگاهی سراسر کشور جهت پیوستن به این پویش می‌توانند از امروز (شنبه 11 آذر ماه) با مراجعه به پایگاه www.jadsp.ir  و ثبت اطلاعات لازم سوالات خود را از رئیس جمهور بپرسند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: در پایان مهلت تعیین شده و پس از جمع بندی و مرتب سازی سوالات و درخواست‌های دانشجویان؛ این سوالات در مجموعه‌ای جمع آوری شده و خدمت رئیس جمهور تقدیم خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین در پایان به برترین سوالات با بررسی کارشناسان جوایزی به رسم یادبود از طرف اتحادیه جامعه اسلامی به عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی کشور اهداء خواهد شد.


واحد روابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1