کد خبر : 1341

تاریخ انتشار : 1396/11/14 01:51

اخگرپور در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

توهین رئیس‌جمهور به ساکنان مسکن مهر

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: اینکه رئیس‌جمهور مسکن مهر را قوطی کبریت بنامد نه تنها دردی از مردم دوا نمی‌کند بلکه توهین به تمام کسانی است که هم‌اکنون در این مسکن‌ها زندگی می‌کنند.

حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر روحانی که از طریق رسانه‌ ملی پخش شد، گفت: آقای روحانی در گفت‌وگویی که اخیرا از طریق رسانه ملی با مردم داشت نکاتی را مطرح کرد که باعث ناراحتی بسیاری از مردمی شد که مشتاقانه منتظر بودند خبرهای خوبی را از رئیس‌جمهورشان بشنوند.

وی ادامه داد: اینکه رئیس‌جمهور این کشور مسکن مهری را که بسیاری از مردم با مشقت و سختی فراوان خریده‌اند، قوطی کبریت بنامد نه تنها دردی از مردم دوا نمی‌کند بلکه توهین به تمام کسانی است که هم‌اکنون در این مسکن‌ها زندگی می‌کنند.

اخگرپور تاکید کرد: اگر آقای روحانی واقعا اعتقاد داشت که مسکن‌های مهر مشکل دارد بهتر بود مسکن‌های بدون مشکلی می‌ساخت تا مردم خودشان فرق این مسکن‌ها را ببینند نه اینکه 5 سال تمام هیچ اقدامی در خصوص مسکن خانواده‌ها و جوانان انجام ندهی بعد همواره بگویی که مسکن مهر مشکل دارد!

این فعال دانشجویی تصریح کرد: متاسفانه رئیس‌جمهور در تمام گفت‌وگویی‌هایی که با مردم داشته فقط وعده‌های جدید داده و همواره می‌گوید سر وعده‌هایی که به مردم دادم هستم. ولی این وعده‌ها کی قرار است محقق شود معلوم نیست.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اضافه کرد: یکی از نکات عجیبی که در گفت وگوی اخیر روحانی وجود داشت این بود که از برجام و تاثیرات آن حرفی به میان نیامد! برجامی که همواره تکیه کلام رئیس‌جمهور بود در این گفت‌وگو چنان در حاشیه قرار گرفت که گویا از قبل شرط شده بود که حضور رئیس‌جمهور در این برنامه به شرطی است که از برجام چیزی گفته نشود.

وی گفت: مسلما یکی از دلایل مهم و اصلی اعتراضات اخیر مردم که متاسفانه توسط دشمنان و آشوبگران از مسیر خارج شد، عدم تحقق وعده‌های دولت بود. دولتمردان باید بدانند که مردم نسبت به عملکرد آنها انتقاد دارند و مسئولان بهتر است در این مدت باقی مانده از عمر دولت دوازدهم به گذشته برگردند و بیانات رهبر معظم انقلاب را مرور کنند تا در آینده شرمنده مردم نباشند.


واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1