کد خبر : 1342

تاریخ انتشار : 1396/11/14 01:54

زادمهر در گفت‌وگو با فارس

کاهش بودجه رسانه ملی میدان را برای دروغ‌پردازی دشمنان و رسانه‌های معاند خالی می‌کند

قائم‌مقام روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به حذف سهم ۷ دهم درصدی صدا و سیما از بودجه عمومی کشور گفت: این اقدام جز خالی کردن میدان برای یکه تازی و دروغ پردازی دشمنان و رسانه‌های معاند چیزی نخواهد داشت.

محمد زادمهر قائم‌مقام واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس؛ گفت: متاسفانه این روزها شاهد بی تدبیری‌های متعدد از سوی دولت تدبیر و امید هستیم و این بار هم حذف سهم 7 دهم درصدی صدا و سیما از بودجه عمومی کشور از لایحه بودجه است.

وی ادامه داد: این تصمیم حدود هزار میلیارد از بودجه صدا و سیما کم خواهد کرد. درست است که به عملکرد صدا و سیما در این سال‌ها در بخش‌هایی نقدهایی بوده به طور مثال در حوزه سریال‌ها و روابطی که در آن‌ها به تصویر کشیده می‌شود و یا در اجرای برنامه‌های مناسبتی ولی چنین اقدامی به صلاح نخواهد بود.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: در صحنه جنگی که یک طرف آن مجموعه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تمام عیب‌ها و کاستی‌ها و در آن سوی میدان شبکه‌های ماهواره‌ای انگلیسی و آمریکایی معاند نظام و اپوزیسیون‌های خارج کشور هستند کاهش بودجه جز خالی کردن میدان برای یکه تازی و دروغ پردازی دشمنان قسم خورده این ملت چیزی نخواهد داشت.

زادمهر تاکید کرد: مسلم و قطعی است که مخاطب فعلی با کاهش کیفیت بخش‌های مختلف برای جبران خلاء ایجاد شده به سمت شبکه‌های خارج از مرز خواهد رفت و بر همگان آشکار است با کار ویژه و ذائقه شناسی که از مخاطب ایرانی انجام می‌دهند بدون شک پیروز این به اصطلاح رقابت و یا جدی‌تر بگویم جنگ خواهند شد.

وی افزود: در صورتی که این پیشنهاد مورد پذیرش نمایندگان مجلس قرار بگیرد دیگر باید بیش از پیش منتظر ظهور روابط، افکار و سبک‌های زندگی غربی در کشورمان باشیم.

قائم‌مقام واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دولت به جای کاهش بودجه به صدا و سیما در اصلاح روند فعلی و هزینه بودجه در مسیر‌های درست برنامه سازی بر اساس سبک ایرانی و اسلامی و بیانات مقام معظم رهبری کمک کند. کاهش بودجه راه مناسبی برای اصلاح این روند نامطلوب نیست و سرانجامی جزء بغرنج تر شدن اوضاع صدا و سیما نخواهد داشت.


واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1