کد خبر : 1349

تاریخ انتشار : 1396/11/28 10:43

محمد زادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا

بررسی علل رکود تشکل‌های دانشجویی در شماره جدید نشریه هم شاگردی

سردبیر نشریه هم شاگردی از انتشار شماره جدید این نشریه به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن خبر داد.

محمد زادمهر قائم مقام دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: در عرصه روابط عمومی یکی از مهم‌ترین ابزار برای روشنگری و بصیرت‌افزایی به ویژه در قشر دانشجو روزنامه و نشریه است و نشریه هم‌شاگردی که این روزها وارد سومین سال انتشار خود شده با همین هدف منتشر می‌شود.

سردبیر نشریه هم شاگردی درباره شماره جدید این نشریه گفت: مشغول آماده‌سازی چهاردهمین شماره نشریه هم‌شاگردی به مناسبت 22 بهمن هستیم. نشریه در 4 صفحه a3 رنگی برای انتشار آماده شده است و این هفته با تلاش‌های مداوم همکاران و اعضای اتحادیه جامعه اسلامی به صورت مکتوب و مجازی در سایت رسمی اتحادیه و سایر شبکه‌های اجتماعی رسمی و مورد تایید اتحادیه و همچنین صفحات مرتبط با دانشجویان منتشر خواهد شد.

زادمهر ادامه داد: در این شماره مطالبی برای بررسی بخش مختلف نظام اسلامی در این 40 سال آماده شده است، از جمله در بخش زنان، جایگاه زنان در انقلاب اسلامی بررسی و در بخش سیاست خارجه ضمن بررسی تاریخ مذاکرات هسته‌ای به صورت ویژه با آقای شیخ‌الاسلام مصاحبه شده است.

وی اضافه کرد: در بخش بررسی دانشگاه، ضمن بررسی علل رکود تشکل‌های دانشجویی در این سال‌ها بحث مهم دیگری را هم مورد توجه داشته‌ایم و آن ارتباط صنعت و دانشگاه است و پاسخ به این سوال که آیا دانشگاه پاسخ‌گوی نیاز دانشگاه هست یا خیر؟

سردبیر نشریه هم شاگردی اظهار کرد: از بخش‌های دیگر نشریه بررسی جایگاه و عملکرد احزاب در نظام سیاسی کشور است و اینکه تا چه اندازه به وظیفه خود در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی عمل می‌کنند.

زادمهر با اشاره بخش‌های دیگر این نشریه گفت: همچنین در بخش نظام اقتصادی مقاله‌ای تحت عنوان بانکداری اسلامی و اقتصاد مقاوتی آماده شده است که به بررسی نظام بانکی ما و نسبت آن با ربا می‌پردازد.

وی درپایان بیان کرد: به تمام دانشجویان، استادان دانشگاه و کارشناسان اعلام می‌کنم که تحریریه هم‌شاگردی آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات تمامی عزیزان هست و بی‌صبرانه منتظر دریافت پیشنهادات همکاری شما برای کمک به پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی هستیم.


واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1