کد خبر : 1356

تاریخ انتشار : 1396/12/21 17:09

به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

شماره جدید نشریه هم شاگردی این هفته منتشر خواهد شد

شماره پانزدهم نشریه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در همان صفحات شماره‌های قبل یعنی ۴ صفحه a۳ این هفته منتشر خواهد شد.
محمد زادمهر، جانشین روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو، بعد از بازخورد گرفته شده از دانشجویان و اساتید و بررسی مجدد مطالب نشریه شماره جدید هم شاگردی این هفته منتشر خواهد شد.

زادمهر افزود: شماره پانزدهم نشریه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در همان صفحات شماره‌های قبل یعنی ۴ صفحه a۳ منتشر خواهد شد. در این شماره نیز بخش‌های مختلفی وجود دارد و سعی شده به مطالب مختلفی پرداخت شود. از جمله در این شماره در

جانشین روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان ادامه داد: مقاله‌ای به موضوع قدرت منطقه‌ای یا منطقه قدرتمند پرداخته شده و به صحبت‌هایی که چند وقتی است در این ارتباط مطرح شده می‌پردازیم.
 
زادمهر گفت: از دیگر بخش‌های نشریه و در موضوع تشکیلات به ضرورت وجود تشکیلات در جامعه و همچنین به مناسبت روز مادر در مطلبی به نقش تشکل‌های دانشجویی در تربیت مادران آینده کشور پرداخته ایم.

وی ادامه داد: در موضوعات اقتصادی و با توجه به نزدیکی ۲۹ اسفند و نهضت ملی شدن صنعت نفت، جایگاه نفت در اقتصاد ایران مورد توجه قرار داده شده و البته در مطلبی هم بیکاری و معضل امروزش برای مهندسان که جمعیت عظیمی از فارغ التحصیلان کشور را شامل می‌شوند بررسی شده است.
 
جانشین روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان گفت: از دیگر بخش‌های نشریه در این شماره مصاحبه تفصیلی با دکتر حمید رضا مقدم فر مشاور فرهنگی رییس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی و مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس می‌باشد که پیرامون بخش‌ها و معضلات مختلف فرهنگی که امروزه جامعه ما با آن درگیر است پرداخت شده است.

زادمهر تصریح کرد: در بخش ویژه این شماره هم ابتدا اینفوگرافی ویژه با موضوع لایحه بودجه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی و بررسی و مقایسه بودجه فرهنگی و بودجه حمایت از تشکل ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی است. همچنین بخش برترین‌های هفته در این شماره نیز وجود خواهد داشت که در شش بخش از جمله توییت، کانال و. کار شده است.

وی گفت: در پایان از دانشجویان، اساتید و همچنین علاقه‌مندان درخواست داریم تا با نظرات، پیشنهادات و ایده‌های خود ما را در هرچه غنی‌تر شدن محتوا و افزایش سطح کیفی بخش‌های فنی نشریه کمک کنند.


واحد روابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1