کد خبر : 1395

تاریخ انتشار : 1397/04/01 19:53

مهدی‌پور در گفت‌وگو با فارس

جنبش دانشجویی نامه اصلاح‌طلبان درباره مذاکره با آمریکا را محکوم می‌کند

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: ترامپ وقتی که با یقین می‌گوید ایرانی‌ها دوباره به مذاکره باز‌می‌گردند، چشم امیدش به این سیاست مداران ورشکسته داخلی است که سرباز بی جیره و مواجب آمریکا در خاک ایران هستند.

محمدامین مهدی‌پور دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به درخواست تعدادی از اصلاح‌طلبان برای مذاکره بدون قید و شرط با آمریکا، گفت: در بحبوحه بدعهدی‌های برجامی آمریکا و غرب، نامه صد تن از فعالان سیاسی اصلاح طلب، مبنی بر مذاکره بی قید و شرط ایران با آمریکا، بار دیگر موجب شادی ضد انقلاب  و رسانه‌هایشان شد.

وی ادامه داد: در این نامه آمده است برای حفظ کیان مملکت بروید با آمریکایی که تا همین چند وقت پیش عهد بسته بودید و عهد شکنی کرد دوباره مذاکره کنید، اما این بار بی قید و بدون پیش شرط! البته زمانی که به اسامی نگارندگان نامه نگاهی می‌اندازیم، متوجه می شویم که این‌ها از جنس همان‌هایی هستند که در فتنه 88 به اتحادیه اروپا و آمریکا نامه نوشتند و درخواست تحریم ایران را داشتند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را به زانو درآورند، البته شکر خدا، فتنه گران بار دیگر مقاومت مردم ایران در مقابل دشمن و یاری خدا را با چشمان پر حقد و کینه شان شاهد بودند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا وقتی که با یقین می‌گوید «من معتقدم ایرانی‌ها دوباره به مذاکره باز‌می‌گردند و می‌گویند که می‌خواهند برای یک توافق دیگر مذاکره کنند»، چشم امیدش به این سیاست مداران ورشکسته داخلی است که سرباز بی جیره و مواجب و گاه مواجب بگیر آمریکا در خاک ایران هستند.

وی افزود: آقای کرباسچی از امضا کنندگان این نامه، اذعان داشته، در مذاکراتی که ما پیشنهادش را دادیم، ایران باید درخواست مذاکره بدون شرط و شروط دهد و از آمریکا خواهش کند که بدعهدی نکند و اگر هم بدعهدی کرد، راه برگشت باز است!! باید برای آقای کرباسچی کلاس درس برجام گذاشت، چرا که زود همه چیز را فراموش می کند، همچنین باید از وی پرسید، از کجا معلوم که این مذاکرات در جهت منافع ملی کشور است، مگر در تاریخچه سیاه همفکران فتنه گرتان، کسی را می شناسید که به ضرر منافع ملی کار نکرده باشد؟

این فعال دانشجویی تصریح کرد: آقای کرباسچی! ملت ایران یکبار هدایت‌کشتی مذاکرات را به دست همفکران شما داد و وعده‌های پوچ و تو خالی آنها و عدم رعایت شروط نه گانه رهبری را به عینه مشاهده کرد و اینجاست که باید گفت به خیر شماها امید نیست شر مرسانید.

دبیر واحد تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: تجربه برجام به مردم و سیاستمداران ما، به عین الیقین ثابت کرد که تعهدی در کار آمریکا و غرب وجود ندارد، اما باز هم داریم افرادی را که خواب اند و همچنان رویای در باغ سبز نشان دادن کد خدا را می بینند. خداوند در آیه 179 سوره اعراف، در مورد اینگونه افراد، می‌فرمایند که اینها کر و کورانی هستند که دل هایشان نور حق را دریافت نمی کند. به راستی این چنین است که این ها بدعهدی ها و شیطان صفتی‌های دشمن را نه می بینند و نه می شنوند و در اوهام خود به سر می برند.

مهدی‌پور اظهار داشت: جنبش دانشجویی کشور، نامه صد فعال اصلاح طلب را، بر ضد منافع ملی دانسته و آن را محکوم می کند. علاوه بر آن باید گفت که، این روز ها با وجود چنین افرادی که شبهه‌ای را پشت شبهه دیگر در میان قشر جوان و دانشجو منتشر می‌کنند، وظیفه جنبش دانشجویی کشور بسیار خطیر است و لذا باید هر چه در توان داریم را بگذاریم تا دانشگاه مرکز نشر تفکرات انقلاب اسلامی عزیزمان شود.


واحد روابط عمومی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1