کدخبر - 14061397/04/24 12:37
جعفری در گفتگو با دانشجو

آقای روحانی؛ سال‌های باقیمانده دولت را برای خدمت به مردم خرج کنید

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ملایر با بیان اینکه روحانی باید سال‌های باقیمانده دولت را برای خدمت به مردم خرج کند، گفت: آقای روحانی! این سه سال را همانند گذشته کشور به بیراهه نبرید که آیندگان در این باره قضاوت خواهند کرد.
حسین جعفری حقگو، مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: حدود ۶۰ روز از خروج آمریکا از برجام نافرجام می‌گذرد و اکنون نه از باغ گلابی و گلابی هایش خبری هست و نه حتی از هسته‌های آن.
 
وی ادامه داد: این روز‌ها خبری دردناک جامعه دانشگاهی کشور را ناراحت کرد؛ خبری که از وجود اختلال در دستگاه وزارت علوم و دیگر وزارتخانه‌های مربوطه خبر می‌دهد.

جعفری افزود: پس از آنکه در برجام زیر بار بی‌سابقه‌ترین بازرسی‌ها رفتیم، کسی فکرش را نمی‌کرد که بازرسان بین المللی آژانس انرژی اتمی یا به نوعی جواسیس استکبار با استقبال اساتید فتنه گر دانشگاه علم و صنعت، به بهانه تولید بمب هسته‌ای بازرسی از دانشگاه علم و صنعت [دانشکده برق]را انجام دهند؛ آن هم نه از آزمایشگاه و دفتر استاد مربوط؛ بلکه از تعدادی آزمایشگاه‌ها و دفاتر برخی از اساتید دیگر این دانشکده!

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ملایر با بیان اینکه بازدید این افراد با هماهنگی چه کسانی از وزارت خانه‌ها انجام گرفته است، گفت: از آنجا که در متن برجام، بازرسی از مراکز علمی وجود ندارد، آیا این اتفاق نشان دهنده این نیست که آقایان مذاکرات پشت پرده‌ی دیگری را هم انجام داده اند؟!

وی ادامه داد: این اقدام باعث یاس و نگرانی جامعه دانشگاهی شده، چرا که بیم آن می‌رود که در آینده سرنوشتی چون سرنوشت دانشمندان هسته‌ای برای نخبگان دیگر رشته‌ها با گره زدن به مسائل هسته‌ای اتفاق بیفتد.

جعفری با طرح این سوال که آیا عزتی که عالیجنابان تدبیر و امید حرفش را میزدند بازرسی از یک دانشگاه به بهانه تولید سلاح‌های هسته‌ای آن هم به دلیل یک مقاله علمی بود، گفت: به جناب وزیر هشدار می دهیم که دیگر نباید این چنین بی احترامی‌های به دانشگاه و دانشگاهیان رخ دهد. آقای روحانی نیز بهتر است از این سه سالی که از این دولت باقی مانده است را برای خدمت مردم خرج کند. دیگر این سه سال را همانند ۵ سال قبل کشور به بیراهه نبرید که آیندگان در این باره قضاوت خواهند کرد.

روابط عمومی

جامعه اسلامی دانشجویان

دانشگاه ملایر
نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید