کد خبر : 1418

تاریخ انتشار : 1397/05/04 12:06

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

کنگره اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ۲۲ مردادماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: کنگره اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از ۲۲ مردادماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
حسین اخگرپور در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو،گفت: بیست و یکمین کنگره اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در تاریخ ۲۲ الی ۲۶ مرداد ماه ۱۳۹۷ در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این کنگره انتخابات اعضای شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار خواهد شد.

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد: «دهه پنجم انقلاب اسلامی، باید و نبایدها» موضوعی است که در این نشست مورد بررسی و تحلیل کارشناسان و صاحب‌نظران قرار می‌گیرد.

اخگرپور گفت: استادان و سخنرانان این برنامه هنوز به طور قطعی مشخص نشده است، اما تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان دیگر قطعا برای سخنرانی حضور خواهند داشت.

وی در پایان عنوان کرد: بیش از ۴۰۰ نفر از اعضای دفاتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در این دوره از کنگره حضور پیدا خواهند کرد که البته دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برگزاری کنگره و نحوه ثبت‌نام کاندیدا به سایت www.jadportal.ir مراجعه فرمایند.
 
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد: همزمان با این کنگره از برگزیدگان اولین جشنواره کرسی های آزاداندیشی، سومین دوره جشنواره نشریات و برگزیدگان جشنواره تولید فیلم، پوستر و کلیپ تجلیل می شود.

واحد روابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1