کد خبر : 1427

تاریخ انتشار : 1397/05/09 11:31

اخگرپور در گفت‌وگو با فارس

می‌گویند یکی از بنادر را سالانه فقط 600 هزار تومان اجاره داده‌اند

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: شنیده شده یکی از بنادر را با مبلغ سالیانه 600 هزار تومان اجاره داده‌اند که این خبر موجب نگرانی دانشجویان شده و مسئولان باید در این رابطه و اجاره ناچیز این بندر شفاف‌سازی کنند.

حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری با اشاره به تبعات منفی تصویب طرح لایحه مناطق آزاد گفت: همه می‌دانند طرح مناطق آزاد که در گذشته اتفاق افتاده ناکارآمد بوده با این حال چه لزومی دارد که مجددا یک عده از نمایندگان مجلس برای افزایش این مناطق اصرار می‌کنند.

این فعال دانشجویی افزود: مناطق آزاد امروز نه تنها دردی از اقتصاد ما دوا نکرده بلکه باعث شده تولید و اقتصاد ضربه ببیند و به محلی برای واردات کالای قاچاق تبدیل شده اند.

وی در ادامه به وضعیت نامناسب بنادر در کشور هم اشاره کرد و ادامه داد: وضعیت بنادر و قاچاق از مبادی آنها هم بسیار پیچیده شده است و دستگاه‌های نظارتی باید نظارت ویژه‌ای روی بنادر هم داشته باشند.

اخگرپور افزود: شنیده شده یکی از بنادر را با مبلغ سالیانه 600 هزار تومان اجاره داده‌اند که این خبر موجب نگرانی دانشجویان شده و مسوولان باید در این رابطه و اجاره ناچیز این بندر هم شفاف‌سازی کنند.


واحد ورابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1