کد خبر : 1431

تاریخ انتشار : 1397/05/15 10:57

پالیزبان در گفتگو با دانشجو

مسئولان دولتی نباید خود را طلبکار نظام بدانند

مسئول مجمع استانى جامعه اسلامى دانشگاه‌هاى سیستان و بلوچستان گفت: مسئولان نباید خود را طلبکار نظام اسلامى بدانند؛ بلکه این نظام اسلامى و ملت ایران است که طلبکار این خمودگى مسئولان است.
امید پالیزبان، مسئول مجمع استانى جامعه اسلامى دانشجویان دانشگاه‌هاى سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: چندى پیش در خصوص تلاطم بازار ارز و طلا، اظهار نگرانى کرده بودم. متاسفانه این‌ها مقدمه اى براى فشار بر ملت از لحاظ اقتصادى و سرانجام آن فشار به نظام است و حالا هم می‌بینیم که در این بحبوحه مسئولین ساکت شده و حتى حاضر به صحبت کردن با مردم هم نیستند.

وی افزود: مسئولین دولت باید بدانند راه حل در انقلابى گرى و بازگشت به آرمان هاى اصیل انقلاب است و نباید خود را طلبکار نظام اسلامى بدانند، بلکه این نظام اسلامى و ملت ایران است که طلبکار این خمودگى مسئولین است. قوه قضائیه هم هر چه زودتر باید با متخلفین اقتصادى بر خورد و نتیجه را اعلام کند. مردم حق دارند بدانند مقصر وضعیت فعلى چه کسانى هستند و قطعا با این کار آرامش خاطر به ملت برگردانده می شود.

مسئول مجمع استانى جامعه اسلامى دانشجویان دانشگاه‌هاى سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مردم مطالبات اقتصادى بر حقى دارند و دولتى‌ها موظفند حرف مردم را بشنوند و نگذارند کسانى که نمیخواهند و نمیگذارند ملت ما رشد کنند، سوار بر این مطالبه بحق شوند و موج سوارى کنند.
 
پالیزیان گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم روند تغییر کابینه را شروع کند و به تغییر رئیس بانک مرکزى اکتفا نکند، زیرا تیم اقتصادى دولت باید تغییر کند تا شاهد تحولات چشم گیر اقتصادى باشیم. نمایندگان مجلس باید در این اوضاع دست از مسائل فرعى بردارند و به مسائل معیشتى مردم که امروز در اولویت اول است، متمرکز شوند.


روابط عمومی
جامعه اسلامی دانشجویان
دانشگاه سیستان و بلوچستان
نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1