کد خبر : 1446

تاریخ انتشار : 1397/06/27 18:51

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب خبر داد:

تخریب دفتر جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه بناب

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان، از تخریب دفتر متعلق به این تشکل در دانشگاه بناب خبر داد.

مبین فریدی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره تخریب دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب اظهار کرد: تا دو هفته پیش دفتری به‌صورت مشترک در اختیار جامعه اسلامی و کانون هلال احمر دانشگاه بود که حدود یک سوم دفتر در اختیار کانون هلال احمر و دو سوم آن در اختیار جامعه اسلامی بود.

وی افزود: متأسفانه با دستور مسئولان دانشگاه، پارتیشن بین اتاق تخریب شده و در اثر این اتفاق، کمدها شکسته، اسناد مدارک گم شده است.

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه بناب عنوان کرد: ظاهراً کارمند جدیدی به‌عنوان کارشناس فرهنگی استخدام شده و قرار است بخشی از اتاق به او تعلق بگیرد.

فریدی گفت: درحال حاضر کانون هلال احمر با تصمیم اجباری مسئولان از دفتر خارج شده و بخشی از اتاق به کارمند جدید تعلق گرفته است.

وی با بیان اینکه رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه پاسخی برای این اتفاق نمی‌دهند اظهار کرد: جامعه اسلامی پیش از این درخصوص برخی مسائل مانند واگذاری غیرقانونی سلف‌سرویس، استخدام کارمند بدون گزینش مواضعی اتخاذ کرد که ظاهرا آن مواضع در تصمیم تخریب دفتر، بی‌تاثیر نبوده است.

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه بناب اظهار کرد: کریم عباسیان رئیس دانشگاه بناب مدت 18 ماه سرپرست است و حکم ریاست هنوز ابلاغ نشده و شنیده شده با تلاش‌های یکی از نمایندگان مجلس هنوز در سمت سرپرستی این دانشگاه مانده است.


روابط عمومی

جامعه اسلامی دانشجویان

دانشگاه بناب

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1