کد خبر : 1455

تاریخ انتشار : 1397/07/01 20:26

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در محکومیت حادثه اهواز

نهادهای امنیتی پاسخی قاطع و سنگین از جانب ملت به تروریست‌ها بدهند

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در محکومیت حادثه تروریستی اهواز اعلام کرد: شایسته است نهادهای امنیتی در اولین فرصت پاسخی قاطع و سنگین از جانب ملت غیور ایران به این خونخواران و حامیانشان بدهند.

به گزارش جادنیوز، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی بیانیه‌ای در محکومیت حادثه تروریستی اهواز اعلام کرد: شایسته است نهادهای امنیتی کشور در اولین فرصت پاسخی قاطع و سنگین از جانب ملت غیور ایران به این خونخواران و حامیانشان بدهند و در ادامه در جهت نابودی ریشه اسلام وهابی و تکفیری که مبدا و منزل تفکرات تند تروریسم منطقه ای می باشد، اقدام کنند.

متن این بیانیه در ادامه آمده است:

« خبر تلخ حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح که منجر به شهادت تعدادی از عزیزان هموطن و سربازان غیور ایران اسلامی شد قلب هم میهنان و همه آزادی خواهان جهان را داغدار نمود.

متاسفانه برخی مزدوران در ظاهر وابسته به وهابیت خبیث و در باطن وابسته به صهیونیست ها و استکبار جهانی، در سالروز شروع 8 سال جنگ تحمیلی صدام ملعون به ایران اسلامی، با هدف ضربه زدن به اتحاد و همبستگی این ملت شریف، تحت عنوان گروه تروریستی موسوم به الاحوازیه، اقدام به قتل سربازان جان برکف این مرز و بوم، زنان و کودکان بی گناه کردند.

دشمنان بیچاره مردم ایران، در پوشش نیروهای نظامی کشور اقدام به این جنایت بزرگ نموده و اعلام داشتند که هدف ما انتقام از نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران است! در حالی که قصد آنها انتقام از مردم ایران بوده است، چرا که مردم و نیروهای نظامی و انتظامی از یکدیگر جدا نیستند و مدافعان حریم مقدس ایران اسلامی، فرزندان همین ملت می باشند.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار شهدا و نیز ملت شریف ایران، این حادثه تروریستی را به شدت محکوم می‌کند. شایسته است نهادهای امنیتی کشور در اولین فرصت پاسخی قاطع و سنگین از جانب ملت غیور ایران به این خونخواران و حامیانشان بدهند و در ادامه در جهت نابودی ریشه اسلام وهابی و تکفیری که مبدا و منزل تفکرات تند تروریسم منطقه ای است، اقدام کنند.

امروز که باطن پلید این جنایتکاران و حامیان سعودی و صهیونیست آنان بیش از پیش بر همگان آشکار شده و ادعای ردیابی حامیان مالی تروریسم توسط لوایح و کنوانسیون‌های بین المللی از پایه و اساس رد شده است، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در راستای حفظ استقلال و امنیت ملی بر حفظ و گسترش توانمندی های دفاعی و موشکی که حاصل خون شهیدان وطن و سال ها دسترنج فرزندان این خاک است، تاکید کرده و از هرگونه اقدام که در این مسیر باشد نهایت حمایت را انجام خواهد داد.»


واحد روابط عمومی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1