کد خبر : 1498

تاریخ انتشار : 1397/08/05 11:16

محمد زادمهر در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا :

هم‌شاگردی منتشر شد

مدیرمسئول نشریه هم‌شاگردی گفت: شماره جدید این نشریه به همت واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در چهار صفحه منتشر شد.

محمد زادمهر در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا اظهار کرد: شماره جدید نشریه هم‌شاگردی به همت واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با تیم جدید و تغییر سردبیر در چهار صفحه با ابعاد a۳ منتشر شد.

وی افزود: در این شماره سرمقاله، محمدامین مهدی‌پور دبیرکل این اتحادیه با عنوان پرچمداران روشنگری و بصیرت‌افزایی چاپ شده و در بخش سیاسی نیز یادداشتی با عنوان «دور زدن ممنوع نیست» که عرضه نفت در بورس را بررسی کرده است. همچنین در بخش زنان  به نقش آنان در واقعه کربلا پرداخته و در بخش فرهنگی در یادداشتی جنگ فرهنگی در رسانه‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.

مدیرمسئول نشریه هم‌شاگردی عنوان کرد: در بخش بین‌الملل به بررسی کشورهای مقاومت پرداخته شده است که در قدم اول در مطلبی با عنوان تثبیت تمامیت ارضی، روابط پایدار اقتصادی و در قدم دوم وضعیت کشور سوریه بررسی شده است.

زادمهر تصریح کرد: همچنین با توجه به اینکه شماره هجدهم اولین شماره هم‌شاگردی در سال تحصیلی جدید است در مطلبی چرایی فعالیت در جامعه اسلامی دانشجویان نیز تشریح شده است.

دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: در این شماره گفتگویی با محسن محمدسیفی قهرمان تیم ملی ووشو و دارنده مدال طلای مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا داشته‌ایم که مشروح آن در صفحه سوم نشریه قابل مطالعه است.

لازم به ذکر است هم‌شاگردی در سال تحصیلی جدید به صورت ماهنامه و در دانشگاه‌های دارای دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان توزیع خواهد شد.واحد روابط عمومی 
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1