کدخبر - 15321397/08/23 23:58
زارع خبر داد:

همایش آموزشی فانوس راه برگزار می‌‌‌شود

دبیر واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دوره تکمیلی همایش آموزشی زن و خانواده واحد خواهران این اتحادیه دانشجویان برگزار می‌شود.

مریم زارع در گفتگو خبرنگار حوزه تشکل های دانشجویی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: دوره تکمیلی همایش آموزشی زن و خانواده واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تحت عنوان «فانوس راه» ۲۴ و ۲۵ آبان در تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: شرکت‌کنندگان این دوره را برگزیدگان دوره‌های منطقه‌ای و دوره مجازی تشکیل می‌دهند. این افراد از بین بیش از ۲۰۰ نفر دانشجوی دغدغه‌مند و فعال حوزه زنان انتخاب شده‌اند.

دبیر واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: معیارهای مختلفی برای این گزینش در نظر گرفته شده و با توجه به حساسیت موضوع توجهی به کمیت نشده و فقط کیفیت و توانمندی افراد مد نظر بوده است.

زارع عنوان کرد: هدف اصلی این طرح تشکیل شبکه‌ای از نیروهای توانمند و متخصص در حوزه زنان در سراسر کشور جهت جریان‌سازی و تبیین مسائل اساسی این حوزه است و چشم‌انداز این فرآیند حرکتی هماهنگ و شبکه‌ای در راستای حل مسائل حوزه زن و خانواده در تمامی مناطق کشور به دور از نگاه‌های ابزاری است.

وی ادامه داد: در این مرحله که سومین گام از این فرآیند شبکه‌سازی است، شرکت‌کنندگان در جهت عملیاتی‌کردن آموخته‌های خود آموزش می‌بینند.

 دبیر واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در پایان گفت: همچنین در این دوره شعربافچی ادوار جامعه اسلامی دانشجویان,  قاسم پور(مسئول مرکز مطالعات زن وخانواده تهران), آقای دکتر خیامی حضور خواهند داشت.واحد روابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید