کد خبر : 1574

تاریخ انتشار : 1397/09/17 12:08

زادمهر خبر داد:

«هم‌شاگردی» به ایستگاه نوزدهم رسید

مدیر مسئول نشریه هم شاگردی خبر داد: شماره جدید نشریه هم‌شاگردی به همت واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در چهار صفحه منتشر شد.

محمد زادمهر در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، از انتشار شماره جدید نشریه هم‌شاگردی به همت واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در چهار صفحه با ابعاد A۳ خبرداد و اظهار کرد: در این شماره سرمقاله به قلم متین منتظمی دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با عنوان ایجاد تحول ساختاری در جمهوری اسلامی اولین نگاه هدفمند جنبش دانشجویی چاپ شده است.

وی افزود: در بخش سیاسی این نشریه نیز یادداشتی با عنوان «شفافیت واژه ای ناشناخته در مجلس» آماده شده است که به خلاء نبود شفافیت در آراء و ... نمایندگان مجلس میپردازد. همچنین به مناسبت ۱۶ آذر مطلبی تحت عنوان جنبش دانشجویی از پهلوی تا ۱۴۰۰ نوشته شده است که تلاش‌ها و اولویت‌های دانشجویان در این سال‌ها را بررسی کرده است.

مدیر مسئول نشریه هم‌شاگردی تصریح کرد: در بخش بین‌الملل نیز در مقاله‌ای سیاست خارجه عربستان در قبال مردم مظلوم یمن و ظلم بزرگی که در سکوت جهانیان در حق این کشور اعمال شده، بررسی شده است.

زادمهر ادامه داد: همچنین در ادامه بررسی‌های ضرورت وجود تشکیلات و کار تشکیلاتی در دانشگاه و دوران دانشجویی، مطلبی تحت عنوان «محیط دانشگاه تجربه‌ای تکرار ناشدنی است» چاپ شده که به این موضوع می‌پردازد.

مدیر مسئول نشریه هم شاگردی بیان کرد: در این شماره گفتگویی با شهاب جمشیدی کارآفرین نمونه در تأسیس شرکت‌های دانش بنیان داشته‌ایم که مشروح آن در صفحه سوم نشریه قابل مطالعه است.

لازم به ذکر است هم‌شاگردی در سال تحصیلی جدید به صورت ماهنامه چاپ و در دانشگاه‌های دارای دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان توزیع خواهد شد.
واحد روابط عمومی 
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1