کدخبر - 15891397/10/03 10:59
زارعی در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

برگزاری مسابقه کتابخوانی «سرباز کوچک امام» توسط اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی، با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام» به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و همکاری جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می‌شود.

لیلا زارعی دبیر واحد فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: واحد فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کار در زمینه سبک زندگی اسلامی را، محور برنامه‌های خود قرار داده است و یکی از بخش‌های این کار در زمینه سبک زندگی شهدا هستند.

وی ادامه داد: به همین منظور و همچنین به منظور افزایش آگاهی سازی و علاقه مندسازی افراد به مطالعه کتاب، پویش مسابقه بزرگ کتابخوانی، با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام» (خاطرات آقای مهدی طحانیان) اسیر 13 ساله دفاع مقدس، را به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و همکاری جامعه اسلامی دانشجویان از بهمن ماه1397 آغاز کرده ایم و این طرح تا پایان اسفند ادامه دارد.

زارعی تصریح کرد: « کتاب سرباز کوچک امام» روایت اسارت نوجوان 13ساله ای است که طی اتفاقات عجیب و خطرناکی که برایش رخ می دهد؛ با شهادت چند قدم بیشتر فاصله نداشته ولی زنده می ماند. دلیل انتخاب این کتاب نیز محتوای بسیار جذاب و سازنده آن است که هر خط آن ذهن را با مسائلی بسیار زیبا و شنیدنی درگیر می کند و برای قشر دانشجو، چه جدیدالورود و چه دیگر دانشجویان و حتی غیر دانشجویان است.

وی افزود: دانشگاه های سراسر کشور می‌توانند از نویسنده و شخصیت اصلی داستان دعوت کنند و جشن امضاء در دانشگاه خود برگزار کنند و روایت های جذاب جبهه و اسارت این نوجوان 13ساله را بشنوند و الگو بگیرند. این پویش با جوایزی نفیس همراه است و با کسب امتیاز هرچه بیشتر هر یک از افراد می‌توانند برنده جایزه 45 میلیون تومانی باشند.

زارعی ادامه داد:‌برای شرکت در مسابقه شرکت کنندگان می توانند به سایت پویش به نشانی www.ketabghahreman.com مراجعه و یا نرم افزار پویش را از سایت یا کافه بازار دریافت کنند. برای دریافت کتاب نیز میتوانند عدد 5 را به سرشماره 50001768 ارسال کرده تا بدون هزینه ارسال، کتاب را دریافت کنند.واحد روابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید