کدخبر - 228811399/04/14 14:05

برگزاری 3 مرحله‌ «طرح ابرار» توسط جامعه اسلامی دانشجویان برای کمک به نیازمندان

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از برگزاری 3 مرحله‌ای «طرح ابرار» توسط این اتحادیه برای کمک به نیازمندان و مناطق محروم خبر داد.

محمد زادمهر دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره تاکید رهبر معظم انقلاب برای کمک به محرومان و دستور ایشان برای برگزاری رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه به نیازمندان گفت: بر همین اساس ما در اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با توجه به ظرفیت هایی که وجود داشت طرحی را عنوان « طرح ابرار» آماده کردیم تا بتوانیم در این بحث کاری انجام داده و در این اقدام خیر شریک شویم.

وی ادامه داد: ما در این طرح مناطق محروم را شناسایی کردیم و به جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به این مناطق پرداختیم.

زادمهر تصریح کرد: تا کنون سه مرحله از این طرح انجام شده که در همین راستا در مرحله اول ۱۱۰ بسته حمایتی شامل برنج، روغن، رب گوجه، ماکارونی و سویا  با همکاری کمیته امداد آماده و در مناطق محروم تهران توزیع شد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: مرحله اول این طرح در نیمه اول ماه مبارک رمضان برگزار شد و از نیمه دوم ماه رمضان هم مرحله دوم این طرح آغاز شد و در این مرحله هم ۱۱۴ بسته مواد غذایی در مناطق محروم شهرستان ملارد توزیع شد.

وی یادآور شد: مرحله سوم طرح ابرار هم هفته گذشته برگزار شد و در این مرحله هم ۵۰۰ بسته غذایی شامل دو عدد مرغ و مواد پروتئینی با همکاری ستاد اجرای فرمان امام و بنیاد احسان در روستاهای اطراف ملارد توزیع شد.

زادمهر گفت:  در این مراحل نزدیک به ۱۳ میلیون تومان هزینه شد و نکته جالب اینکه 8 میلیون تومان از این مبلغ از طریق کمک های مردمی و مابقی از طریق گروه‌های جهادی و خیریه تامین شد که این نشان از اعتماد مردم به جامعه دانشجویی دارد.


اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

واحد روابط عمومی

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید