کدخبر - 329951400/03/05 23:21

نامه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به آیت الله صادق لاریجانی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به آیت الله آملی لاریجانی: اگر امروز نقدی به شرایط کشور باشد که حتما هست، شما و اخوی‌هایتان از اصلی‌ترین عوامل وضع موجود هستید و باید در مقام پاسخ باشید و نه در مقام سوال.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نامه ای خطاب به آیت الله صادق لاریجانی پیرامون اظهارات ایشان در مورد شورای نگهبان نوشت.
متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَكونوا كَالَّذينَ تَفَرَّقوا وَاختَلَفوا مِن بَعدِ ما جاءَهُمُ البَيِّناتُ ۚ وَأُولٰئِكَ لَهُم عَذابٌ عَظيمٌ(۱۰۵ آل عمران)

«و مانند کسانی نباشید که پراکنده شدند و اختلاف کردند؛ پس از آنکه نشانه‌های روشن به آنان رسید! و آنها عذاب عظیمی دارند».

 

جناب آیت الله صادق آملی لاریجانی

سلام علیکم

کنایه‌های شما را به شورای نگهبان به عنوان مهم‎ترین نهاد حراست از قانون و شرع را دیدیم و شنیدیم. اما ما جوانان بنا فریضه امر به معروف نهی از منکر که خداوند تعالی بر همه ما واجب کرده و به تعییر مقام معظم رهبری بالاترین درجه آن متوجه مسئولان است و البته از  سر دلسوزی نیاز دیدیم نکاتی چند در جهت انذار خدمت جنابتان عرض نمائیم به امیدی آنکه کارگر افتد.

در این چهل و سه سالی که  از انقلاب می‌گذرد شما و خاندان شما ساعتی نبوده و نیست که از ارکان اساسی مسئولیت‌های تراز اول نظام نباشید.

 اگر امروز نقدی به شرایط کشور باشد که حتما هست، شما و اخوی‌هایتان از اصلی‌ترین عوامل وضع موجود هستید و باید در مقام پاسخ باشید و نه در مقام سوال.

نمی‌شود حضرت آیت الله،  تا زمانی همه چیز وفق مراد شما باشد بشود نیکو و تا امری مطلوب جنابتان نباشد بشود مذموم. امروز شما و اخوی‌هایتان به عنوان سران کشور باید پاسخ‌گوی فسادها و اشرافیت‌ها و الیگارشی خانوادگی که ساخته‌اید باشید و با سرافکندگی و شرم ساری محضر  نظام و مردم بخشش و عافیت طلب کنید و نه آنکه با گردن کشی در برابر ولایت و مردم دو قورت نیم تان هم باقی باشد.

اگر در کاخ‌هایتان در قم به اسم حوزه علمیه که بسط نویی از تفکر اشرافیت مذهبی است و مع الاسف کوچکترین قرابتی با مکتب انقلاب خمینی ندارد، درس ولایت فقیه فرا می‌گرفتید، یقینا می‌دانستید که حتما بهتر از همه ما می‌دانید ولایت فقیه در امتداد ولایت معصوم است و تصمیم او، ولو علی‌رغم مطلوبیات شما باشد ،حجت است و واجب.

 توصیه ما به حضرتعالی این است که به جای این فرار رو به جلوها به سوی مردم بازگردید و برای افکار عمومی لبالب از سوء ظن روشنگری کنید. مردم بی‌نوایی که سال‌ها شما را در مجری عدالت می‌دیدند حق دارند درباره رفقای گرمابه و گلستان شما، همان‌هایی که پایش بیفتد تمام کشور را به اسم همدیگر می‌زنید و اگر لازم باشد دست به  تهدید نظام هم می‌برید مطلع شوند و آگاه.

و در آخر بدانید اگر بنا باشد کسی نسبت به وضعیت امروز کشور سینه چاک کند و یقه بدر آن شما نخواهید بود.

اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً

 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان


نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید