کدخبر - 77131398/05/26 09:15
آیت‌الله علوی گرگانی طی پیامی به کنگره سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان؛

مسئولان مسیر را برای جوانان نخبه باز کنند

آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی در پیامی به مسئولان کشور گفت: میدان را برای حضور جوانان نخبه و خوش‌استعداد که ایمان و اعتقاد به هدف الهی و انقلابی دارند و به دنبال کار جهادی و مخلصانه هستند، باز گذاشته شود و مشکلات جامعه دانشجویی مدنظر مسئولین قرارگرفته و به دغدغه‌های آنان بیشتر توجه شود.

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشجویی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی صبح امروز در پیامی خطاب به شرکت‌کنندگان بیست و دومین کنگره سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان که به‌میزبانی دانشگاه فرهنگیان مشهد در حال برگزاری است، گفت: از موانع پیش رو نهراسید و در مواجهه با مشکلات قوی باشید.

در ابتدای این پیام آمده است: دانشجویان و جوانان عزیز مملکت اسلامی در طول دهه‌های گذشته و حوادث مختلف پیشگام جریان‌ها و اتفاقات مختلف بوده است. امروزه فضای مدیریتی مملکت ما نیازمند به حضور بیش‌ازپیش جوانان مؤمن و انقلابی و خوش‌فکر و بااراده است که باید با عزم و اراده خود جوانان زمینه حضور آنان فراهم گردد.

در ادامه این پیام عنوان‌شده است: جوانان عزیز و مؤمن، باید دانست که در راه رسیدن به سعادت دنیایی و اخروی و تحقق آرمان‌های اسلامی و انقلابی سنگلاخ‌ها و سختی‌های متعددی وجود دارد که فقط با فکر روشن و عزم راسخ و شجاعت و اخلاص و توکل به پروردگار می‌توانید آنها را پشت سر بگذارید لذا از موانع پیش رو نهراسید و در مواجهه با مشکلات قوی باشید. مراقب باشید که هواهای نفسانی شما را از هدف والایتان دور نکند و اهداف و ارزش‌های اسلام و انقلاب و آرمانه‌ای امام امت و مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید را مدنظر خود قرار دهید.

در ادامه این پیام آمده است: توصیه این‌جانب به مسئوان نیز این است که میدان را برای حضور جوانان نخبه و خوش استعداد که ایمان و اعتقاد به هدف الهی و انقلابی دارند و به دنبال کار جهادی و مخلصانه هستند، باز گذاشته شود و توجه به این قشر محترم بیش از گذشته بوده و دردها و مشکلات جامعه دانشجویی مدنظر مسئولین قرارگرفته و به سخنان و دغدغه‌های آنان بیشتر توجه شود.


واحد روابط عمومی 
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید