کدخبر - 8351395/06/07 21:02
دبیرتشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان:

استاندار جدید با دلسوزی و همانند یک فرد بومی به رفع مشکلات مردم اقدام کند

دبیرتشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: امیدواریم که استاندار جدید زنجان در مدت حضور خود در زنجان، ابتدا مشکلات استان را به خوبی شناسایی کنند و با دلسوزی همچون یک فرد زنجانی، به رفع مشکلات مردم اقدام کنند.
به گزارش جادنیوز،محسن اسدی، دبیرتشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان، در مورد انتصاب استاندار جدید زنجان بیان داشت: انتصاب آقای درویش امیری را تبریک عرض می کنم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

این فعال دانشجویی افزود: انتظار داشتیم تا استاندار آتی زنجان نیز فردی بومی باشد؛ چرا که اولا اعتماد به نیروهای درون استان، یک مزیت بزرگ برای مدیران استانی است و در ثانی، فرد بومی به علت شناخت بهتر و دقیق تر از مشکلات استان و مردم، درک بهتری از این مشکلات خواهد داشت.

اسدی اضافه کرد: البته این سخن نافی توانمندی های جناب آقای درویش امیری نیست و عملکرد ایشان بایستی در طی حضور در استان و قرار گرفتن در راس مدیریت اجرایی استان بررسی شود.

دبیرتشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: حال که ایشان به عنوان استاندار جدید زنجان انتخاب شدند، دیگر باید بحث ها پیرامون بومی بودن یا نبودن استاندار کنار گذاشته شود و لازم است برای کمک به وی تلاش شود.

فعال دانشجویی دانشگاه زنجان افزود: امیدواریم که جناب امیری در طی حضور خود در زنجان، ابتدا مشکلات استان را به خوبی شناسایی کنند و با دلسوزی همچون یک فرد زنجانی، به رفع مشکلات مردم اقدام کنند.

اسدی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان، از هیچ گونه کمکی برای موفقیت استاندار در خدمت رسانی به مردم شریف استان زنجان دریغ نخواهد کرد.

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید