کدخبر - 8851395/08/11 01:52
جامعه اسلامی دانشجويان دانشگاه الزهرا(س):

آقایان بدانند که به کار بردن دیپلماسی التماسى چیزی جز ذلت و خواری برای ملت ندارد

جامعه اسلامی دانشجويان دانشگاه الزهرا(س) در بیانیه‌ای نوشت: آقایان بدانند که به کار بردن دیپلماسی التماسى و دست دوستی دراز کردن به سمت غرب چیزی جز ذلت و خواری برای ملت ندارد.
به گزارش جادنیوز، جامعه اسلامی دانشجويان دانشگاه الزهرا (س) به مناسبت سيزدهم آبان، روز استکبار ستیزی اقدام به انتشار بيانيه ای به شرح زیر نموده است:                                                         

 

 "فأمّا عادٌ فاستکبروا فی الارض بغیر الحقّ  و قالوا من أشدُّ منّا قوّة أولم يروا أنّ الله الذي خلقهم هو أشدُّ منهم قوةً و كانوا بآياتنا يجحدون"ّ

و اما عاديان به ناحق در زمین سر برافراشتند و گفتند از ما نیرومندتر چیست؟ آیا ندانسته اند که آن خدایی که خلقشان کرده خود از ایشان نیرومندتر است و در نتیجه آیات ما را انکار ميکنند


استکبارستیزی از نظر ما مختص به روز ۱۳ آبان نیست و تمام ایام سال باید روحیه ی استکبار ستیزی خود را حفظ کرد.


اصل استکبارستیزی ریشه در آرمانهای انقلاب اسلامی دارد و استکبارستیزی طبق فرمايشات رهبر معظم انقلاب (دام ظله العالی) بر خلاف بعضی که فکر ميکنند امری احساسی و غیر منطقی است امری عاقلانه ، خردمندانه و بهترين کار ممکن برای ملت ایران است و فلسفه شعار "مرگ بر آمریکا" حتی در دوره پسابرجام قطع پذیر نيست و از اذهان ملت شهید پرور ایران اسلامی پاک نخواهد شد.

 

مسئولان باید استکبارستیزی را خط و مشی خود قرار دهند و بدانند که چشم دانشجوی انقلابی همیشه بیدار است و هر جا تسامح و تساهلی صورت گيرد طبق وظیفه ذاتيمان متذکر و مطالبه گر میشویم. ما در قضیه ی اعتماد به غرب شکست خورديم و باید از این موضوع درس بگيريم و اگر این کار را نکنيد جهالت شما میشود خیانت به نظام و ملت. آقایان بدانند که به کار بردن دیپلماسی التماسى و دست دوستی دراز کردن به سمت غرب چیزی جز ذلت و خواری برای ملت ندارد.


دولت فخيم آقای روحانی باید این را بفهمد که ایران از اقتدار و صلابت بالایی برخوردار بوده و هیچ قدرتی نميتواند در برابر خواست و اراده مستحکم ملت مسلمان ایران ایستادگی کند، لذا مطالبه ی ما از آقایان این است که دست از رويکرد " ما نمیتوانیم" خود بردارند و به فکر ملت باشند چرا که مردم جزو ولی نعمت های نظام هستند و اگر مردم از دولت ناراضی باشند دولت هيچ نخواهد بود.


اقایان عنایت داشته باشید که شهدای هسته ای خونشان را اهدا کردند تا درخت مقاومت آبیاری شود نه اینکه به اسم دیپلماسی انرژی هسته ای و راکتور اراک که حق مسلم ملت بود بتن شود.

 

مقام معظم رهبری،امام خامنه ای(دام الظله العالی)فرمودند:صههونیست و استکبار به هلاکت و نابودی خواهد رسید ان شاءالله و زمین از عدل و داد الهی با ظهور حضرتش پر خواهد شد


و من الله توفیق

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید