کدخبر - 9001395/08/17 19:59
دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشگاه ارومیه گفت:

محدود کردن دانشجو و تشکل‌های انقلابی نوعی از استکبار داخلی است

دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشگاه ارومیه گفت: محدود کردن دانشجو و تشکل‌های انقلابی با هر نوع اقدام نوعی از استکبار داخلی و ظلمی است در حق دانشجویان ارزشی که با وجود مشکلات تمام در دانشگاه روحیه انقلابی خود را حفظ کرده‌‌اند.

به گزارش جادنیوز،ترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با اشاره به لغو برنامه های سخنرانی حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین در دانشگاه ها گفت: اقدام غیر اخلاقی و غیر قانونی رؤسای دانشگاه های آزاد و پیام نور بعد از اعلام موافقت هيئت سه نفره در لغو برنامه سخنرانی حسن عباسی در روزهایی که نماد مبارزه و استکبار ستیزی است، نشان دهنده این است که روحیه استکبارستیزی در تفکر مسئولين ما نمی گنجد.

 

وی افزود: محدود کردن دانشجو و تشکل های انقلابی با هر نوع اقدام نوعی از استکبار داخلی و ظلمی است در حق دانشجویان ارزشی که با وجود مشکلات تمام در دانشگاه روحیه انقلابی خود را حفظ کرده اند و با لبیک به رهبرشان علی اکبر زمان خود می مانند و در مقابل این ظلم ها خم به ابرو نمی آورنند؛ چرا که باور دارند افسر جوان جنگ نرم هستند.

 

دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشگاه ارومیه گفت: به عنوان یک دانشجو از تمام دانشجویان دانشگاه ارومیه دعوت می کنم که امشب در بزرگترین برنامه حسن عباسی که در سالن شهید چمران دانشگاه ارومیه ترتیب داده شده است، حضور یابند.

 

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید