کد خبر : 932

تاریخ انتشار : 1395/07/10 23:27

دبیر هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل:

تخریب غیر اخلاقی دیوار دفتر مرکزی تشکل جامعه و انتقال اموال آن به یک حسینیه

دبیر هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل گفت: ​ در شهریور ماه امسال و قبل از شروع سال تحصیلی بدون هیچ گونه هماهنگی با شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل، در اقدامی غیر قانونی و غیر اخلاقی دیوار دفتر مرکزی تشکل تخریب و تمامی اموال و متعلقات آن به یک حسینیه منتقل شد.

به گزارش جادنیوز، عنایت پور، دبیر هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، بیان داشت: در شهریورماه امسال و قبل از شروع سال تحصیلی بدون هیچ گونه هماهنگی با شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل، در اقدامی غیر قانونی و غیر اخلاقی دیوار دفتر مرکزی تشکل تخریب و تمامی اموال و متعلقات آن به یک حسینیه منتقل شد.

وی با بیان اینکه مسئولان این دانشگاه مدعی شده اند که ساختمانی که تخریب شده متعلق به دبیرستان این دانشگاه بوده است و از ابتدا هم نباید در اختیار تشکل‌ها قرار می گرفت، افزود: ما پس از مشاهده این هتک حرمت به دانشجویان بدون فوت وقت طی نامه ای این اتفاق را به اطلاع ریاست دانشگاه رساندیم و خواستار پیگیری این موضوع شدیم؛ اما اکنون که چند روز از ارسال نامه می‌گذرد هنوز هیچ پاسخی دریافت نکردیم.

این فعال دانشجویی ادامه داد: ما می دانیم که بنا بر مر قانون هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه دست اندازی و تعرض به اموال یک تشکل دانشجویی را ندارد و حتی در صورت انحلال تشکل جامعه اسلامی دانشجویان بر طبق اساسنامه این تشکل تمامی اموال و متعلقات آن در اختیار بیت مقام معظم رهبری قرار می گیرد.

عنایت پور تصریح کرد: ما به ریاست دانشگاه مهلت سه روزه برای پیگیری این موضوع دادیم؛ اما پس از گذشت چهار روز حتی یک تماس تلفنی هم با تشکل گرفته نشده و ما این بی تفاوتی را به این دلیل می‌دانیم که شاید شخص رئیس دانشگاه هم در این موضوع دخالت داشته اند.

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1