کدخبر - 9611395/08/29 23:41
مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر رفسنجان

منفعت پروژه دلم عالم همچون هفت باغ به مذاق برخی خوش آمده!

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر رفسنجان در خصوص اجرایی شدن پروژه دل عالم در این استان گفت: منفعت و تجربه پروژه هفت باغ به مذاق برخی آقایان شیرین آمده که حال به دنبال دل عالم هستند.

به گزارش جادنیوز،نیک آئین، مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر رفسنجان در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، در خصوص اجرایی شدن پروژه دل عالم در این استان گفت: منفعت و تجربه پروژه هفت باغ به مذاق برخی آقایان شیرین آمده که حال به دنبال دل عالم هستند.

 

وی با بیان اینکه اهل کرمان بودن برخی دولتمردان کار دست اهالی استان کریمان داده است، تصریح کرد: همان ها که با پروژه هفت باغ موسسه خیریه تاسیس کردند و با وعده و وعید پول های هنگفت به جیب زدند، حال می‌خواهند طرح دل عالم را راه بیندازند.


این فعال دانشجویی گفت: در همین استان کرمان کسانی هستند که به علت نبود راه و امکانات در کپر زندگی می کنند و در همین کپرها تحصیل می کنند؛ حال عده ای که ظاهرا از نفوذ خوبی برخوردار هستند، با اعمال این پروژه به دنبال تسخیر منابع و خصوصی کردن آن ها هستند.

 

نیک آئین گفت: پروژه دل عالم به هیچ عنوان اولویت مردم کرمان نیست؛ اولویت مردم کرمان امکانات رفاهی و بیمارستان و مدرسه است که عده ای به خاطر نبود این امکانات در زجر زندگی میکنند 

 

وی تصریح کرد: از وزیر و دستگاه های مبارزه با فساد خواستاریم به این پروژه ها ورود پیدا کنند و به صبوری و مظلومیت این مردم شریف و کریم پشت نکنند.

نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید