کد خبر : 979

تاریخ انتشار : 1395/09/06 23:49

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه:

اولین بزرگداشت شهدای گمنام دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه گفت: اولین بزرگداشت شهدای گمنام دانشگاه ارومیه ۱۴ آذرماه جاری همزمان با سالگرد تدفین این شهدا در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه ارومیه برگزار خواهد شد.

به گزارش جادنیوز،سجاد ترابی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، گفت: اولین بزرگداشت شهدای گمنام دانشگاه ارومیه ۱۴ آذرماه همزمان با سالگرد تدفین شهدا در این دانشگاه برگزار می شود.

 

وی افزود: این مراسم با همکاری لشکر عملیاتی حمزه سیدالشهدا و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد دانشگاه ارومیه و در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه ارومیه برگزار خواهد شد.


دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ضمن تشکر از سردار آبروشن جهت حمایت های خود در برگزاری این مراسم تصریح کرد: سخنران این مراسم حجت الاسلام رضائیان از شاگردان علامه مصباح یزدی و اساتید موسسه امام خمینی(ره)است.


ترابی ادامه داد: امکانات و پیش بینی های لازم جهت پذیرایی شام نزدیک هزار نفر از دانشجویان در این مراسم انجام شده است و تمام هزینه های پذیرایی از طریق کمک های مردمی و دانشجویی تامین شده است.


وی ضمن دعوت از همه دانشجویان برای شرکت در این مراسم معنوی تاکید کرد: در صورت همکاری دانشگاه ارومیه و کسب مجوزهای لازم، سایر دانشجویان دانشگاه های ارومیه نیز می توانند در این مراسم شرکت کنند.

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1