کد خبر : 988

تاریخ انتشار : 1395/09/12 06:57

عضو کمیسیون روابط بین الملل اتحادیه جاد گفت

اگر دولت‌مردان به تذکرات رهبر معظم انقلاب با جدیت عمل می‌کردند شاهد زبان درازی‌های دشمن نبودیم

عضو کمیسیون روابط بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: اگر دولت‌مردان به تذکرات رهبری گوش می‌سپردند و به آن با جدیت عمل می‌کردند و تمام تمرکز خود را بر سیاست خارجه نمی‌گذاشتند، اکنون شاهد این زبان درازی‌های دشمن نبودیم.

به گزارش جادنیوز،الهام بیدی عضو کمیسیون روابط بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس بیان داشت: اخیرا مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروی دریایی، مشکلات کنونی برجام را ناشی از «عجله در انجام کار» خواندند و افزودند: «وقتی عجله داریم که کار را زودتر تمام کنیم و به جایی برسانیم، از جزئیات غفلت می‌کنیم.»

وی ادامه داد: نفع مذاکرات برای دولت‌مردان چه بود که دولت و مذاکره‌کنندگان خودشان را به آب و آتش زدند و از هول حلیم در دیگ افتادند و نتایجی را برای کشور رقم زدند که رضایتمندی ملت را در بر ندارد.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: اکنون تعهدات برجام از سوی ایران انجام می‌شود و طرف مقابل از عمل به تعهدات خود طفره می‌رود و سعی دارد که از این نمد برای خود کلاهی بسازد.

بیدی بیان داشت: اگر دولت‌مردان به تذکرات و منویات رهبری گوش می‌سپردند و به آن با جدیت عمل می‌کردند و تمام تمرکز خود را بر سیاست خارجه نمی‌گذاشتند، اکنون شاهد این زبان درازی های دشمن نبودیم.

عضو کمیسیون روابط بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور تاکید کرد: آقایان دولتی صرفا با تعجیل در برجام می‌خواستند در انتخابات مجلس شورای اسلامی به نتیجه مطلوب خود و هم جناحان برسند.

وی با بیان اینکه با عملکرد عجولانه دولت منافع ملت در راستای اهداف سیاسی قربانی شد، تصریح کرد: اگر مذاکره کنندگان با صبر بیشتر مفاد برجام را منعقد می‌ساختند و دقت بیشتری به خرج می‌دادند قطعا مشکلات کنونی کمتر بود.


نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1