آخرین اخبار
روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان:

اولین کارگاه تخصصی آموزشی مدیران روابط عمومی برگزار می‌شود

دبیر واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از برگزاری اولین کارگاه تخصصی آموزشی برای مدیران روابط عمومی دفاتر این اتحادیه خبر داد.
اشتراک گذاری
17 مهر 1397
147 بازدید
کد مطلب : 626

محمد زادمهر در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: نظر به ضرورت آموزش‌های تخصصی به دبیران روابط عمومی، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دانشجویی دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور، واحد روابط عمومی این اتحادیه، تصمیم به برگزاری سلسله کارگاه‌هایی با موضوعات روابط عمومی و ابزار‌ها، فضای مجازی و نشریات دانشجویی گرفته است.

وی افزود: همچنین با توجه به هزینه‌های حمل‌و‌نقل و عدم همکاری دانشگاه‌ها برای حضور حداکثری اعضای دفاتر در دوره‌هایی که در تهران برگزار می‌شود، تصمیم گرفته‌ایم این سلسله کارگاه‌ها را به‌صورت منطقه‌ای و در استان‌هایی که با تهران فاصله دارند برگزار کنیم.

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی  عنوان کرد: اولین کارگاه تخصصی روابط عمومی در استان سیستان‌و‌بلوچستان و به‌ میزبانی دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در روزهای پنجشنبه ۱۹ و جمعه ۲۰ مهر برگزار خواهد شد.

زادمهر در پایان گفت: در این دوره استادان مطرح و باتجربه کشوری از جمله محمد کریمی سردبیر خبرگزاری تسنیم، رضا رسولی عضو هیأت مدیره انجمن قلم ایران و سیدعلی پورطباطبایی عضو شورای داوری جشنواره وب و موبایل ایران حضور خواهند داشت.

روابط عمومی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *