آخرین اخبار

بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در محکومیت حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع)

ملت عزیز ایران امروز پرده از چهره پلید آشوبگران و ویرانی طلبان بیش از پیش برافتاده است. شهادت مظلومانه جمعی از هموطنانمان در حمله تروریستی اخیر در حرم مطهر شاهچراغ (ع) ضمن آنکه قلوب مردم عزیز ایران را آزرد، بلیه ناامنی را به وضوح به نمایش درآورد.
اشتراک گذاری
05 آبان 1401
190 بازدید
کد مطلب : 3700


🏴بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در محکومیت حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع)

◾️بسم الله الرحمن الرحیم

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

ملت عزیز ایران
امروز پرده از چهره پلید آشوبگران و ویرانی طلبان بیش از پیش برافتاده است. شهادت مظلومانه جمعی از هموطنانمان در حمله تروریستی اخیر در حرم مطهر شاهچراغ (ع) ضمن آنکه قلوب مردم عزیز ایران را آزرد، بلیه ناامنی را به وضوح به نمایش درآورد.
حادثه تروریستی شیراز که همزمان شد با فراخوان تجمع اغتشاشگران و منافقین، اثبات نمود که دشمن با حمایت از التهابات در خیابان های ایران قصد پیشبرد هدف شوم و خبیثانه‌ی پروژه ناامن سازی ایران را دنبال می کند.
پروژه ای که با هدف متوجه نمودن تمرکز حافظان امنیت از مرز ها به کف خیابان در نهایت دنبال آن است که زندگی و آزادی را از زنان و مردان این سرزمین بگیرد و میهن آبادمان را جولانگاه تروریست ها و تکفیری ها نماید.
این حادثه نتیجه ی شعار های توخالی است که در مسیر ویران نمودن ایران و به دور از اندکی تعقل و تفکر در کف خیابان سر داده می شود، شعار هایی دروغین و متناقض که اساسی ترین بنیان جامعه یعنی امنیت را به مخاطره انداخته اند.
از این رو از دستگاه های مسئول در این امر می خواهیم، نهایت برخورد و اشد مجازات را برای عاملین و آمرین این حادثه که اغتشاشگران و قانون‌شکنان مزدور نیز در این زمره قرار می گیرند در نظر گرفته و از این پس هیچگونه مسامحه و مماشاتی با تروریست هایی در هر عنوان و جایگاهی نداشته باشند و هیچ حق مصونیتی برای طبقه ای خاص قائل نشوند.
تروریست های تکفیری که در برهه های مختلف تاریخی همچون کفتاری مفلوک با اقدامات کور و بزدلانه ، مردم مظلوم را به شهادت رسانده اند، بار دیگر با عداوت و کینه ای شیطانی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) جمعی از هم وطنان ما را به خاک و خون کشیدند. تردیدی وجود ندارد که استکبار جهانی و ایادی آنها در اتاق فکری مشترک با تمام توان برنامه‌‌ ایجاد وحشت ، ناامنی و سوریه سازی را برای ایران از مدت ها قبل تعبیه کرده اند.
اما دشمنان بزدل بدانند، جمهوری اسلامی ، مقدسات دین، اتحاد و یکپارچگی کشور، اصلی ترین خطوط قرمز ماست و برای دفاع از آنها ذره ای از شهادت در این راه نمی هراسیم چرا که خون های ما درخت اسلام و ایران را تنومند تر و ثمره آن که نابودی دشمنان اسلام و این مرز و بوم است را نزدیک تر خواهد کرد. ان شاء الله.

در پایان، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن محکوم نمودن این جنایت، این واقعه دردناک را خدمت امام عصر(عج) ، مقام معظم رهبری، عموم ملت داغدار و مومن ایران اسلامی و تمام خانواده های این شهدای عزیز تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای شهدای این حادثه علو درجات و برای آسیب دیدگان بهبودی کامل طلب می کند.

#اتحادیه_جامعه_اسلامی_دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *