آخرین اخبار

بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت سردار دلها و گرامیداشت نه دی

انقلاب اسلامی ایران سرافراز از بدو چشم گشودن به صحنه سیاسی و اجتماعی کشورمان تا به امروز آزمایش ها و رخدادهایی را پشت سر گذاشته است که اگر بگوئیم ماحصل اراده و پشتیبانی مردم بصیر است ، سخنی گزاف به زبان نیاورده ایم.
اشتراک گذاری
13 دی 1401
27 بازدید
کد مطلب : 3901


🔰بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت سردار دلها و گرامیداشت نه دی

▫️بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب اسلامی ایران سرافراز از بدو چشم گشودن به صحنه سیاسی و اجتماعی کشورمان تا به امروز آزمایش ها و رخدادهایی را پشت سر گذاشته است که اگر بگوئیم ماحصل اراده و پشتیبانی مردم بصیر است ، سخنی گزاف به زبان نیاورده ایم.

▫️فتنه ۸۸ نماد ایجاد تفرقه، بی ثباتی و بدبینی نسبت به اصل نظام بود که با پنهان کردن حقایق پشت شعارهای فریبنده و پروژه ای رنگی در اتاق فکر های استعماری و اسم رمز تقلب ایجاد شد که در نهایت توسط مردم بیدار انقلابی در ۹ دی ماه به یکباره به تلّی از خاکستر تبدیل شد.

▫️آری؛ اگر چه دشمنان این مرز بوم، ثانیه ای از تلاش در راه ضربه زدن به کشور عزیز و نظام مقدس اسلامی مان دریغ نخواهند کرد، اما باید بدانند که دستی بالای دست همه این فتنه انگیزی ها و آتش افروزی ها وجود دارد که هر گاه این جریانات انحرافی دست به قبضه مقابله با انقلاب اسلامی و منافع ملی برده اند به نیروی موثری برخورده اند به نام مردم!
همان مردمی که امروز شورشی مبتذل و جریانی غیر اخلاقی را درمانده کرده اند ، در تمامی برهه ها اصلی ترین عامل برهم زننده ی محاسبات دشمن بوده اند و با بیداری و بصیرت، همواره بر تمامی غائله ها خاتمه دادند و تئوریسین‌های غربی را ناامید کرده اند.

▫️مردم شریف ایران اسلامی عزیز ؛
ما امروز در نقطه ای ایستاده ایم که مکتب حاج قاسم هویت جاودانه انقلاب ما شده است.
مکتبی که فراجناحی است و معنویت، نجابت، شجاعت، ادب و ولایتمداری از ارکان جدا نشدنی آن است.
مکتب سرداری که اسوه اخلاص در عمل و روحیه جهادی و کارامدی بود، به طوریکه دشمن خبیث، در اوج ناتوانی از نبرد با او در حالی که در تمامی میدان ها از او بارها شکست خورده بود اقدام به حذف فیزیکی او کرد غافل از آنکه آرمان و جهانبینی اش در اعماق ضمیر وجودی همه ما استوار شده است.

▫️امروز می طلبد که با اتحاد و همدلی و با اتکا به مکتب شهید سلیمانی عزیز که نمونه عینی تحقق شعار “ما می توانیم” در نبرد با داعش و تمامی قدرت های امپریالیستی است و با بهره برداری از تجارب گرانبهای انقلاب اسلامی و استفاده از ظرفیت های داخلی، تمامی مسئولین کشور در حوزه های مختلف به ویژه حوزه اقتصاد و معیشت مردم دست به راهکاری موثر زده و در صدد حل مشکلات مردم برآیند.
علاوه بر مشکلات تحمیلی تحریم از سوی استکبار جهانی، اشتباه در برنامه ریزی در سطوح مختلف اجرایی،حاکمیت چندگانه و سیاست های آزمون خطایی اقتصادی، آشفته بازار قیمت ارز و خودرو و کالای های اساسی، مردمی که در بزنگاه های مختلف پای انقلاب ایستاده اند و بدون هیچ چشم داشتی در راه نظام اسلامی با دشمنان ایران اتمام حجت کرده اند را حقیقتا در تنگنا قرار داده است…

▫️لذا اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن گرامی داشت یوم الله ۹ دی ماه و سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی ضمن تاکید بر آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین بازتاب صدای مردم عزیز اعلام می دارد که مطالبه اصلی و توقع جدی ما از تمامی قوای سه گانه اولویت قرار دادن حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با اتکا به مکتب شهید سلیمانی است که بی تردید راهگشای همه مسیر های ماست. ان شاءالله

#اتحادیه_جامعه_اسلامی_دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *