آخرین اخبار

بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان پیرامون اقدام مغرضانه‌ی پارلمان اروپا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن محکومیت اقدام بزدلانه پارلمان اروپا به دولت های اروپایی اعلام می دارد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی مسلح قانونی و رسمی جمهوری اسلامی ایران است و اقدام متقابل در جهت تروریستی دانستن نیروی نظامی کشور های اروپایی مفروض ما خواهد بود و واقعیت انکار ناپذیر ناتوانی شماست.
اشتراک گذاری
03 بهمن 1401
22 بازدید
کد مطلب : 3936

🔰بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان پیرامون اقدام مغرضانه‌ی پارلمان اروپا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران

◽️بسم الله الرحمن الرحیم

◽️اگر سپاه نبود کشور هم نبود.
امام خمینی(ره)

◽️اقدام مغرضانه ی پارلمان اروپا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناشی از کینه ورزی ها و عصبانیت های ناشی از شکست های مکرر و گسترده در میدان های مختلف رویارویی با نیروی نظامی مردمی جمهوری اسلامی ایران است. از شکست در پروژه تسلط بر داعش در منطقه غرب آسیا گرفته تا ناکامی در خلع سلاح ایران و افزایش توان موشکی و پهبادی و سرخوردگی از قدرت و نفوذ محور مقاومت در منطقه و بی ارزش کردن میلیاردها دلار هزینه هنگفت پنهان و آشکار صهیونیستی تنها بخشی از قدرت نمایی پاسداران انقلاب اسلامی است که با بی نتیجه ماندن برنامه چند وجهی دشمن در اغتشاشات اخیر موجب شد خصومت دول اروپایی که خود بارها از نیروی نظامی مردمی جمهوری اسلامی شکست خورده اند به اوج خود برسد.

◽️ما اکنون در برهه ای از تاریخ ایستاده ایم که سپاه پاسداران با جانفشانی در میدان های مختلف نبرد با دشمن در هشت سال دفاع مقدس، مقابله با داعش و منافقین کوردل و مجاهدت های فراموش نشدنی در عرصه سازندگی و خدمت رسانی به محرومین و حضور همیشگی در کنار مردم به هنگام بلایای طبیعی اعم از سیل و زلزله و…تفسیر روشنی از روحیه ی جهادی و انقلابی و توصیف درخشانی از اوصاف ازخودگذشتگی، شجاعت و سرافرازی مردم ایران اسلامی را به منصه ظهور رسانده است.

◽️آری! دشمن با سپاه پاسداران دشمنی می کند چرا که برخاسته از قلب آحاد مردم ایران اسلامی است.

◽️تروریستی خواندن مردمی ترین نیروی مسلح دنیا چیزی جز نشانه عجز و ناتوانی دشمن در برابر مردم شریف ایران و شکست های راهبردی در اتاق فکر های غربی نیست‌.

◽️دولت های اروپایی در حالی اقدام به تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می نمایند که سپاه با نقش کلیدی در تنش زدایی از منطقه و مقابله با اقدامات تروریستی داعش و گروهک های تکفیری خود بزرگترین ضد تروریست در دنیا محسوب می شود و حقیقتا این عقده گشایی مایه ننگ تمامی دولت های مدعی مبارزه با تروریست است!

◽️این گونه اقدامات مذبوحانه نه تنها پایگاه مردمی سپاه پاسداران را کاهش نمی دهد بلکه بار دیگر توفیقی افزون تر بر اعتبار و محبوبیت آن در بین کشور های جهان خواهد شد.

◽️اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن محکومیت اقدام بزدلانه پارلمان اروپا به دولت های اروپایی اعلام می دارد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی مسلح قانونی و رسمی جمهوری اسلامی ایران است و اقدام متقابل در جهت تروریستی دانستن نیروی نظامی کشور های اروپایی مفروض ما خواهد بود و واقعیت انکار ناپذیر ناتوانی شماست.

#اتحادیه_جامعه_اسلامی_دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *