آخرین اخبار

حجت الاسلام رستمی «رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها» در مجمع ماهانه آبان ماه

🔰حجت الاسلام رستمی «رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها» در مجمع ماهانه آبان ماه: ▫️در مبانی و شاکله اسلام برای مومنین امکان شکست وجود ندارد و حتی اگر در راه اعتلای اسلام کشته شود و به شهادت برسد اما شکست برای او معنایی ندارد. ما در طول انقلاب اسلامی ایران شهدایی داشتیم که هر کدام از جایگاه بالایی برخوردار بودند.
اشتراک گذاری
07 آذر 1401
51 بازدید
کد مطلب : 3827


🔰حجت الاسلام رستمی «رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها» در مجمع ماهانه آبان ماه:

▫️در مبانی و شاکله اسلام برای مومنین امکان شکست وجود ندارد و حتی اگر در راه اعتلای اسلام کشته شود و به شهادت برسد اما شکست برای او معنایی ندارد. ما در طول انقلاب اسلامی ایران شهدایی داشتیم که هر کدام از جایگاه بالایی برخوردار بودند.

▫️اگر بخواهیم دوره های سخت انقلاب را در نظر بگیریم، یکی از سخت ترین و پیچیده ترین دوره ها، همین دوره ای است که در آن قرار گرفته ایم و این دوره با هیچ دوره‌ای قابل مقایسه نیست زیرا دشمن با تمام قوا در یک جنگ تمام عیار ترکیبی با ایران به میدان آمده است زیرا حمهوری اسلامی تمام منافع و حیثیت نظام سلطه را زیر سوال برده است و اتفاقات اخیر به نوعی پاتک دشمن به حساب می آید.

▫️امروزه در صحنه هایی که دشمن در آن نقاط متمرکز بوده و سرمایه گذاری کرده به مرحله بازدارندگی بالایی رسیده ایم. روزی ما سیم خاردار نیاز داشتیم و کشتی های واردات آن را در سواحل ترکیه متوقف کردند، اما حالا ترس دشمن آن است که ایران موشک های بیشتر و پیشرفته تری را ارائه دهد.

▫️فرمانده آمریکا در منطقه اعلام می کند که برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم، ما برتری هوایی در منطقه خاورمیانه را از دست داده‌ایم.

▫️در فضای سخت هر جا به این کشور فشار آمده، اثر عکس داده است. حتی در ترورها ما شهیدان بزرگی همچون شهیدان بهشتی و مطهری را از دست داده ایم اما با شهادت هر کدام خلوص انقلاب و مردم بیشتر شد و همه این ها از اثرات خون شهیدان است.

🔺سوم و چهارم آذرماه ۱۴۰۱ | تهران

#اتحادیه_جامعه_اسلامی_دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *