آخرین اخبار

درخواست جامعه اسلامی دانشجویان درباره اعتبارنامه تاجگردون

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه ای به رئیس شعبه ۱۲ مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری قانونی اعتبارنامه منتخب مردم گچساران شد.
اشتراک گذاری
13 خرداد 1399
141 بازدید
کد مطلب : 1061

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه ای به رئیس شعبه ۱۲ مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری قانونی اعتبارنامه منتخب مردم گچساران شد.

در این نامه آمده است:

حجت الاسلام و المسلمین آقای موسوی لارگانی
ریاست محترم شعبه ۱۲  مجلس شورای اسلامی

باسلام و احترام؛ 
نیک مستحضرید نظر به اعتراض جمعی از وکلای پارلمان به اعتبارنامه جناب آقای تاجگردون منتخب مردم شریف شهرستان گچساران به استناد ماده ۲۸ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی؛ اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به عنوان بزرگترین اتحادیه دانشجویی کشور درخواست می‌نماید ضمن شفافیت مدارک ارائه شده جهت رد اعتبارنامه فرد فوق الذکر مبنی بر رانت خواری، کسب منافع اقتصادی و نفوذ شبکه ای و غیره؛ درخواست برخورد مطابق قانون را داشته و چنانچه این شائبه و مستندات مطرح شده صحیح می باشد انتظار داریم به عنوان اولین اقدام مجلس یازدهم که با شعار مجلسی انقلابی و جهادی تشکیل شده است، نسبت به عدم صدور اعتبارنامه شخص مذکور اقدام فرمایید تا به جایگاه نمایندگی مردم آسیبی وارد نشود.
همچنین انتظار داریم پس از این اقدام انقلابی، مجلس شورای اسلامی با ارسال مدارک و مستندات موجود به قوه قضائیه؛ ضمن ورود دستگاه قضایی به این پرونده، برخوردی قاطع با افرادی که مفاسد اقتصادی داشته و از جایگاه نمایندگی خود سوء استفاده و یا سودجویی نموده اند، انجام گیرد.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

واحد روابط عمومی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *