آخرین اخبار

دکتر محسن مهدیان: جنگ شناختی سهمگین‌ترین جنگ موجود است. با جنگ شناختی کاری انجام می‌دهند که شناخت افراد از واقعیت تغییر می‌کند و ویران‌کننده‌ترین نقطه این جنگ همین تغیبر شناخت از واقعیت‌هاست .

مقام معظم رهبری برای اینکه اثبات کند جامعه رشد یافته است می‌فرماید همین بس که در چهل سال گذشته دشمن در مقابل شما دشمنی خود را مدام پیچیده‌تر و گسترده‌تر کرده است که نمایانگر رشد شماست وگرنه چرا باید آرایش جنگی دشمن تغییر و توسعه یابد.
اشتراک گذاری
19 اسفند 1401
17 بازدید
کد مطلب : 4144


🔻سی و سومین همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان «دانشگاه اسلامی، تحول حکمرانی، تحقق دولت اسلامی»

💠 دکتر محسن مهدیان، مدیرعامل موسسه همشهری:

🔶 مقام معظم رهبری برای اینکه اثبات کند جامعه رشد یافته است می‌فرماید همین بس که در چهل سال گذشته دشمن در مقابل شما دشمنی خود را مدام پیچیده‌تر و گسترده‌تر کرده است که نمایانگر رشد شماست وگرنه چرا باید آرایش جنگی دشمن تغییر و توسعه یابد.

🔶 جنگ شناختی سهمگین‌ترین جنگ موجود است. با جنگ شناختی کاری انجام می‌دهند که شناخت افراد از واقعیت تغییر می‌کند و ویران‌کننده‌ترین نقطه این جنگ همین تغیبر شناخت از واقعیت‌هاست .

🔶 در جنگ شناختی زمانی که یک نفر در جبهه حق قربانی عداوت دشمن می‌شود در جبهه حق می‌ماند و کار دشمن را انجام می‌دهد، حتی گاهی اوقات نمی‌داند چه کاری را انجام می‌دهد.

#اتحادیه_جامعه_اسلامی_دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *