آخرین اخبار

محمدامین توکلی زاده «معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران»:تشکل جامعه‌ی اسلامی دانشجویان همچون گذشته‌ در فتنه ها جریان را درست تشخیص داده و در خط مقدم این عرصه حضور دقیق و به موقعی داشته است که این مطلب چیزی است که از یک تشکل دانشجویی انتظار می‌رود.

▫️آن‌چه که مسلم است، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری؛ این فتنه و فتنه‌های قبلی با مدیریت و محوریت کشورهای خارجی انجام می‌شود و نباید ریشه‌ی آن‌را در داخل کشور جستجو کرد.
اشتراک گذاری
30 مهر 1401
116 بازدید
کد مطلب : 3690


💠مجمع ماهانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان | مهرماه ۱۴۰۱

🔰محمدامین توکلی زاده «معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران»:

▫️تشکل جامعه‌ی اسلامی دانشجویان همچون گذشته‌ در
فتنه ها جریان را درست تشخیص داده و در خط مقدم این عرصه حضور دقیق و به موقعی داشته است که این مطلب چیزی است که از یک تشکل دانشجویی انتظار می‌رود.

▫️آنچه‌که در کشور ما در حال وقوع است، از دیدگاه کارشناسان و تحلیلگران مختلف، دارای جنبه جامعه‌شناسی، اقتصادی، امنیتی، رسانه‌ای، فرهنگی می‌باشد.

▫️مقایسه آنچه‌که در ایران درحال وقوع است با اتفاقات اخیر روسیه، دارای شباهت‌هایی می‌باشد. به عنوان مثال چندی پیش تیم ملی روسیه از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حذف گردید. متشابه پروژه‌ای که برای تیم ملی ایران نیز در حال اجراست تا از حضور در جام جهانی فوتبال حذف گردد. همچنین در حوزه‌های هنر، رسانه و تحریم اتفاقات یکسانی در روسیه و ایران انجام گردیده است.

▫️اما آن چیزی که از این واقعه برداشت می‌شود آن است که کشور ما در یک جنگ سایبری گسترده یا به تعبیری با جنگ جهانی سایبری رو به رو است. که محوریت آن دو مجموعه‌ مرکز اعتدال در عربستان و مرکز لیبرتی آلبانی می‌باشد.
مرکز اعتدال که در سال ۲۰۱۷ با همکاری سه کشور آمریکا، عربستان و مصر شکل گرفت و حمایت‌ها و پشتیبانی‌های فنی سه شرکت بزرگ یعنی آمازون، فیسبوک و گوگل را دربر داشت. عمده‌ی فعالیت‌های آن در بخش داده کاوی و اثرگذاری مجازی بوده‌ که از همان ابتدا به دنبال ایجاد یک لشگر مجازی بوده‌است.مرکز لیبرتی آلبانی که بازماندگان گروهک مجاهدین خلق که پا به دوران کهن‌سالی گذاشته‌اند، مدیریت آن‌را بر عهده داشته و این سال‌ها با تمام توان در عرصه‌ی سایبری حضوری گسترده‌ای در فضای مجازی داشته اند.

▫️آن‌چه که مسلم است، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری؛ این فتنه و فتنه‌های قبلی با مدیریت و محوریت کشورهای خارجی انجام می‌شود و نباید ریشه‌ی آن‌را در داخل کشور جستجو کرد.

#اتحادیه_جامعه_اسلامی_دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *