آخرین اخبار

نشست خبری دوره مطالعاتی، مبنایی و معارف انقلاب اسلامی تحت عنوان «مدرسه رشد»

دوره مدرسه رشد به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.
اشتراک گذاری
19 دی 1401
43 بازدید
کد مطلب : 3919

🔰نشست خبری دوره مطالعاتی، مبنایی و معارف انقلاب اسلامی تحت عنوان «مدرسه رشد» با حضور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و دبیر واحد آموزش در خبرگزاری فارس برگزار شد.

 

▫️به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، نشست خبری دوره مطالعاتی، مبنایی و معارف انقلاب اسلامی تحت عنوان «مدرسه رشد» با حضور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، دبیر واحد آموزش و دبیر واحد روابط عمومی این اتحادیه در خبرگزاری فارس برگزار شد.

 

▫️دوره مدرسه رشد به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

 

▫️این دوره در راستای پیام مهم رهبر انقلاب به همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و خطاب به تشکل‌های دانشجویی برگزار می شود. رهبر انقلاب در این پیام فرموده بودند: اولا به آن‌ها سلام برسانید ثانیا بگویید امروز بیشتر از همیشه کشور به عنصر مومن حزب اللهی نیاز دارد و هر چه می‌توانند بر روی مبانی پافشاری کنند.

 

🔗 لینک خبر در فارس:

http://fna.ir/1tljjl

#اتحادیه_جامعه_اسلامی_دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *