آخرین اخبار
روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

هیات نظارت برنمایندگان با جدیت ماجرای سیلی نماینده سبزوار به سرباز راهور را پیگیری کنند

قائم‌مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره انتشار فیلم سیلی‌زدن نماینده سبزوار به سرباز راهور گفت: چنین رفتاری به هیچ وجه در شان یک نماینده مجلس نیست و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان باید این مسئله را با جدیت پیگیری کند.
اشتراک گذاری
05 بهمن 1399
137 بازدید
کد مطلب : 1215

به گزارش روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان  به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس ؛رضا قلعه نوی قائم‌مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌گو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره انتشار فیلمی درباره سیلی‌زدن نماینده سبز‌وار در مجلس به سرباز راهور گفت: چنین رفتاری اگر واقعاً درست باشد به هیچ وجه در شان یک نماینده مجلس نیست و نه تنها هیئت نظارت بر نمایندگان باید این مسئله را با جدیت پیگیری کند بلکه سایر نمایندگان نیز باید چنین رفتاری را به شدت محکوم کنند.

وی ادامه داد جنبش دانشجویی چنین اقداماتی را محکوم می کند و دانشجویان نیز از مسئولان قضایی نیز می‌خواهند که پیگیری این ماجرا را در دستور کار قرار دهد.

قلعه‌نوی گفت: هیچ کس نباید احساس کند که چون مسئولیتی دارد می تواند با مردم و بدتر از آن با یک سربازی که دارد وظیفه اش را انجام می‌دهد، چنین برخوردی کند.

این فعال دانشجویی ادامه داد: حتی اگر این سرباز هم بخواهد از حق خودش بگذرد نیروی انتظامی باید با جدیت از کارکنان خود دفاع کند و اجازه ندهد که چنین رفتارهایی تکرار شود.

قائم‌مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: این موضوع را تا پایان پیگیری خواهیم کرد و امیدواریم گذشت زمان باعث کمرنگ شدن این جریان نشود. از مسئولان می‌خواهیم با جدیت این ماجرا را پیگیری کنند.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *