آخرین اخبار

بیانیه مشترک تشکل های دانشگاه حکیم سبزواری در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده

«بسم الله الرحمن الرحیم» (وَلَنْ تَرْضَىٰ عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ) ۱۲۰بقره   در پی ترور و شهادت دانشمند فرهیخته کشورمان، جناب دکتر شهید محسن فخری زاده به دست دشمنان زبون و کوردل انقلاب اسلامی؛ تشکّل های انقلابی دانشگاه حکیم سبزواری، این اقدام تروریستی را محکوم کرده و از مسئولین ذیربط، پیگیری این جنایت […]

اشتراک گذاری
10 آذر 1399
180 بازدید
کد مطلب : 1190

«بسم الله الرحمن الرحیم»
 (وَلَنْ تَرْضَىٰ عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ) ۱۲۰بقره

  در پی ترور و شهادت دانشمند فرهیخته کشورمان، جناب دکتر شهید محسن فخری زاده به دست دشمنان زبون و کوردل انقلاب اسلامی؛ تشکّل های انقلابی دانشگاه حکیم سبزواری، این اقدام تروریستی را محکوم کرده و از مسئولین ذیربط، پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران را مطالبه می کند.
  بی شک این اقدام از سوی دشمنان قسم خورده ملت ایران، نتیجه هفت سال سازش دولت تدبیر و امید با دشمنان، مماشات در برابر ترور سردار شهید سلیمانی و عدم پاسخ قاطع انتقام سخت به عاملان آن و پیشنهاد مذاکره در برابر فشار و… بوده که منجر به شهادت دکتر «محسن فخری زاده» به عنوان پدر صنعت هسته ای کشور و حذف فیزیکی او به وسیله ترور در قلب تهران شده است. در این قضیه مانند همیشه، دست رژیم صهیونیستی، شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار و همدستان داخلی اش به وضوح نمایان است.
  ارائه اطلاعات دانشمندان هسته ای به آژانس انرژی اتمی، با توجه به معاهده ننگین برجام و پروتکل الحاقی؛ خیانتی بزرگ از سوی دولت به ملت ایران بود که نه تنها باعث خرابکاری دشمنان در فناوری هسته ای گردید بلکه باعث ترور و شهادت دانشمندان نخبه و کم نظیر کشور شد که خسارتی بس عظیم برجای گذاشت.
  دولت باید هرچه سریع تر بازرسی آژانس را محدود کرده و بازرسان آن را از کشور اخراج کند. ضمنا دولت به حضور یکجانبه خود در معاهده شکست خورده ی برجام پایان دهد و هرچه سریعتر  چرخه ی فناوری هسته ای را که با تلاش و همت و خون های پاک دانشمندان نخبه ی ایران اسلامی به وجود آمده به روند کاملا فعال و رو به ارتقای خود باز گرداند.
  از ابتداء هم «رهبر معظم انقلاب» عنوان داشتند که مذاکره با شیطان بزرگ راهگشا نبوده و نیست. دم زدن از مذاکره مجدد با دشمنان توسط خوش خیالان داخلی در هرسطح و با هرمسئولیتی؛ خیانتی بزرگ و بی اعتنایی به خون شهدای دانشمندمان است؛ که هزینه عظیمی را در پی خواهد داشت.
  آیا نابودی فناوری هسته ای، تحریم های مجدد اقتصادی، شهادت «سردار  سلیمانی» و ترور شهید «فخری زاده»؛  هزینه و خسارت اندکی بود تا به این نتیجه برسیم که مذاکره با دشمنان نه تنها سودی به حال ملت ندارد بلکه باعث متضرر شدن کشور هم می شود.
  در این حادثه، نقش ضعیف نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور به چشم می خورد که خواستار توضیح نهاد های امنیتی به خصوص«شورای عالی امنیت ملی» به افکار عمومی هستیم.
  از مسئولین عالی رتبه؛ ریاست جمهوری، فرماندهان ارشد نظامی، مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی و… خواستار مجازات عاملان این جنایت و انتقام کوبنده از رژیم نحس صهیونیستی، امریکای جنایتکار و دولت های مرتجع منطقه هستیم.
  و به همه آنها متذکّر می شویم که تعلل در پاسخ به این جنایت علاوه بر لطمه زدن به اعتماد عمومی مردم، خساراتی  بس بزرگتر واحتمال تکرار این گونه حوادث را برای کشور رقم خواهدزد.

والسلام علی من التبع الهدی…

بسیج دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری
انجمن اسلامی عدالت خواه دانشگاه حکیم سبزواری

_______
#جامعه_اسلامی_دانشجویان_دانشگاه_حکیم_سبزواری
???? @Hakim_Jad

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *